Wpis z mikrobloga

Co lubią teraz dwunastoletni chłopcy?
Jakkolwiek dziwnie to pytanie nie zabrzmi XD przygotowuję prezent dla chłopca, którego nie znam, jego babcia powiedziała mi tylko, że jego konikiem jest informatyka (co zapewne oznacza, że lubi grać w gry ( ͡º ͜ʖ͡º) ), czasem dziadek go wyciągnie na ryby, ale sam tego nie proponuje. No i standardowe "ucieszy się z każdego prezentu". Więc pytanie do rodziców dwunastolatków, co jest teraz modne, co dzieci chcą mieć, czego każdy po kryjomu zazdrości?
Nie wiem nawet jak to otagować XD #dzieci #rodzicielstwo #rodzice #prezenty #swieta
  • 38
@poorepsilon: stety jest. U mojego, to tak od 7 roku życia, chłopaki ciągle gadały o MineCraft, Roblox. Mój się jeszcze w EuroTrack Simulator i tym podobne wkręcił. 12 latek to pewnie coś dynamiczniejszego i z kumplami, kiedyś był Rust, Terraria, teraz nie wiem w co jeszcze.
Kup mu kartę graficzną, jakiegoś RTXa z średniej półki jak nie ma i nie zapomni ciebie nigdy. ()
  • 2
Kup mu kartę graficzną, jakiegoś RTXa z średniej półki jak nie ma i nie zapomni ciebie nigdy. ()

Dobry monitor można też łatwo poznać czy się przyda. Jak chcesz iść na łatwiznę to sié dowiedz jaką ma klawiaturę i kup jakąś mechaniczną.


@WhitePill4All: yyy, raczej myślałam o prezencie w granicach 200-300 zł, a nie 5 kafli
@Limonene

Co lubią teraz dwunastoletni chłopcy?


Lubią dwunastoletnie dziewczyny ( )

A wracając do sedna pytania to może poszukaj jakiegoś przeznaczonego dla dzieci weekendowego kursu programowania albo programowania robotów albo druku 3D albo projektowania gier .
Czasami da się znaleźć coś takiego w okolicy.
  • 0
@T__J: o teraz mi przypomniałeś, że mój szwagier kupił dla swojego pięcioletniego syna książkę o programowaniu i automatyce dla nastolatków i ze zniecierpliwieniem czeka kiedy będą mogli korzystać xD to też jakiś pomysł
@Limonene: A co nie zgadza się z tym co napisałaś?

Co lubią teraz dwunastoletni chłopcy?

Jakkolwiek dziwnie to pytanie nie zabrzmi XD przygotowuję prezent dla chłopca, którego nie znam, jego babcia powiedziała mi tylko, że jego konikiem jest informatyka (co zapewne oznacza, że lubi grać w gry ( ͡º ͜ʖ͡º) ), czasem dziadek go wyciągnie na ryby, ale sam tego nie proponuje. No i standardowe "ucieszy
Co lubią teraz dwunastoletni chłopcy?


@Limonene: Prawdopodobnie masturbację :)

A tak poważnie spróbowałbym chyba jakiejś planszówki - jak dzieciak raczej nerdowaty to taka neuroshima hex może podejść.