Wpis z mikrobloga

Co lubią teraz dwunastoletni chłopcy?
Jakkolwiek dziwnie to pytanie nie zabrzmi XD przygotowuję prezent dla chłopca, którego nie znam, jego babcia powiedziała mi tylko, że jego konikiem jest informatyka (co zapewne oznacza, że lubi grać w gry ( ͡º ͜ʖ͡º) ), czasem dziadek go wyciągnie na ryby, ale sam tego nie proponuje. No i standardowe "ucieszy się z każdego prezentu". Więc pytanie do rodziców dwunastolatków, co jest teraz modne, co dzieci chcą mieć, czego każdy po kryjomu zazdrości?
Nie wiem nawet jak to otagować XD #dzieci #rodzicielstwo #rodzice #prezenty #swieta
  • 38
@masz_fajne_donice: może to że wystarczy pomyśleć, że skoro jest to dla mnie obce dziecko to nie będę mu kupować prezentów za kilka tysięcy. No i też za małą podpowiedź można uznać mój komentarz, w którym napisałam ile chcę wydać
@Limonene

Ja będąc w jego wieku bym się ucieszył z pistoletu asg. dzieciak kuzynki w podobnym wieku też się cieszył z pistoletu na kulki.

do kompa to kontroler.od.xboxa albo jakiś headset może, ale byś musiała się dowiedzieć czy już ich nie ma.
@Limonene: nie wiem, czy to pomoże, ale ja w tym roku uznałam, że ponieważ dzieciaki w rodzinie już są na tyle duże, że same wiedzą, czego chcą, to planuję zrobić paczki ze słodyczami i pieniążki w kopertę. Niech sobie kupią co chcą, albo uzbierają na coś droższego. Dla mnie wygodniej, dla nich mam nadzieję, że też;)
@Limonene Mireczek dobrze napisał. Może nie karta, ale np myszka gamingowy (za 200-300) dostaniesz spoko sprzęt. Ewentualnie słuchawki z mikrofonem.

No i jeszcze jedno, jaki "status majątkowy" ma gówniak - jak bidy w domu nie ma to będzie ciężko ze szpejem do kompa.
@J_A_N: to akcja prezentowa dla dzieci z rodzin zastępczych, chłopca wychowują dziadkowie, matka gdzieś poszła w tango. Podejrzewam, że nie pływają w luksusach
@Limonene Kup mu jakąś fajną myszkę gamingową. Będzie zachwycony, no i przed ziomkami będzie miał się czym pochwalić (a to też ważne, bo nie sądzę żeby miał dużo "fajnych" rzeczy którymi mógł by się chwalić).
@J_A_N: właśnie szukam czegoś czym by się mógł chwalić przed kolegami, myszka chyba wygra xD oprócz tego jakieś gadżety z robloxa i myślałam o jakimś małym głośniku jbl
@Limonene Ewentualnie np jakaś koszulka albo bluza.
Mój młody ma kumpla którego wychowuje brat - w domu mu się nie przelewa. Od czasu do czasu dam mu jakąś duperele. Koleś się zapiera, ale ślepia mi się cieszą.
Qurde smutne to jak niektórzy mają #!$%@?.