Wpis z mikrobloga

Uff dobrze, że już nie śpię xD

Miałam przerażający sen gdzie jakiś gościu (we śnie mój przyjaciel/partner) zamordował w drastyczny sposób całą rodzinę - były to jakieś bliskie osoby dla niego.

Widziałam to wszystko i czułam się z tym okej, po czym po jakimś czasie zaczęła ogarniać mnie panika, że to ktoś z mojej rodziny został zamordowany.

Wtedy uświadomiłam sobie, że to sen i chciałam się obudzić.

Obudziłam się i ten typ leżał obok mnie w łóżku, ale nie widziałam w ogole jego twarzy i zaczęłam go pytać czy to jest sen a on próbował mnie przekonać, że nie i żebym się z tym pogodziła. Zaczęłam się szczypać po rękach i nie odczuwałam żadnego bólu i mu powiedziałam, że to na pewno jest sen i chce się obudzić.

I wtedy ten typ zaczął się agresywnie zachowywać, ścisnął mocno moje uda i się pojawiła mega nieprzyjemna i straszna atmosfera.

Na szczęście po paru sekundach się obudziłam. Mam nadzieje XD chyba nie śnię o opisywaniu snu na wykopie? XD

#luciddream #sny #swiadomysen
  • 26
@cytmirka: jest to całkiem mozliwe, jezeli dosc mocno sie na tym koncetrujesz to mozg we snie, zyje tym i tworzy projekcje, czasami w formie koszmarów. skad sie Tobie takie mysli biorą?
@cytmirka: ezzz, nie śpisz. Jesteś tylko wytworem mojego umysłu, jak sobie dryfuję w nieskończonej przestrzeni, wymyślając raz po raz kolejne scenariusze życia, żeby jakoś zająć czas w wieczności.

@Pan_Slon W kwietniu zmarł mój dziadek i jakoś pojawiła się świadomość, że babcia tez już jest starsza, a babcia jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w życiu. Bardzo jestem z nią zżyta i nie wyobrażam sobie żeby jej nie było :( I stad pewnie dręczące myśli
@cytmirka #!$%@? ale przerażające. Aż sam się przestraszyłem. Sen w śnie. Chyba tylko raz tak miałem.

Znałem kiedyś osobę która jak miała dobry moment to potrafiła kontrolować sny. Podobno jak chcesz przejść z jednego do drugiego, albo się obudzić to bardzo mocno sobie wyobrażasz okno, ono się pojawia i przez nie wychodzisz. Tak mi opowiadała. I tak można kontrolować sny - przechodzić z jednego do drugiego jak coś jest nie tak. Taka
chyba nie śnię o opisywaniu snu na wykopie?


@cytmirka: Nie, litery w snach często się rozmazują lub zamieniają miejscami. ;)

Jeszcze takiej świadomości w snach nie mam żeby je prowadzić xD Dobrym startem jest chociaż to ze wiem ze to sen


To pracuj nad tym, LD pomaga radzić sobie z zakorzenionymi bojaźniami. Ja od kilkunastu lat nie miałem koszmaru i każdą "walkę" senną wygrywam bez wysiłku. To bardzo komfortowe i przyjemne,
@Sarza01 No trochę zryło mi to psyche. Tym bardziej ze ta pierwsza „pobudka” miała miejsce dosłownie w moim łóżku, pokoju i było ciemno jak w nocy i tego typa tak bardzo realistycznie poczułam. Nawet czułam jego mięsień piersiowy pod dłonią jak dotknęłam go żeby sprawdzić czy naprawdę jest obok xD A to był nadal sen a ten typ nie chciał mi tego potwierdzić.
@cytmirka
no właśnie to mnie przeraziło najbardziej. Budzisz się niby u siebie a tutaj ktoś obok. Strasznie dziwna sytuacja.

Spróbuj z tym oknem następnym razem.

A jak nie chcesz snów to wystarczy palić trawę xD

Mi się ostatnio była śniła i też mnie to strasznie zirytowało bo musiałem sobie o niej przypomnieć.
@cytmirka: Bardzo fajnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sposobów jest wiele, jednym przychodzi to łatwiej, innym trudniej, ale czemu nie spróbować? Przejrzyj sobie tagi, które dodałaś i poradniki w sieci (szczególnie te pisane, bo filmiki to głównie wodolejstwo).