Wpis z mikrobloga

Wstyd mi za przewoźników blokujących dla ruchu ciężarowego polsko-ukraińską granicę, która w tej chwili jest miejscem o znaczeniu strategicznym. A to, że niektórzy przewoźnicy wraz posłem Braunem próbowali zablokować konwoje po kilkadziesiąt tirów przemieszczające się przez granicę pod eskortą policji (dzięki odgórnej, politycznej decyzji obecnej władzy), to zakrawa wręcz na działania hybrydowe wymierzone przeciw Ukrainie i polsko-ukraińskim relacjom.

#ukraina #polska #rosja #zycietruckera #bekaztransa #transport #gospodarka #protest #granica #konfederacja #braun
  • 27
@Berkel_88: mają prawo protestować, wybrali już sobie miejsce do protestu - po co mają je zmieniać skoro ewidentnie trafili w dziesiątkę i ich postulaty są słyszalne. Ukraina może pójść na kompromis z protestującymi ale mimo że "oni tam giną", "trwa wojna", "sprzęty do drona stoją na granicy" to wolą iść na zwarcie? Chyba mają tam na Ukrainie jakiś problem z priorytetami skoro wolą czekać na rozwiązanie problemu przez UE co zapewne
@rewizjonista nie #!$%@?, kiedy w pracy szef da wyższą podwyżkę niż tobie to waszym rozumowaniem i podejściem, będziesz uprzykrzać życie temu pracownikoi, zamaist udać się do ludzi decyzyjnych - januszowa logika i sprawiedliwość.

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ analogiczny przykład jak powyżej. Będziemy uprzykrzać życie, aż w końcu pracownik sam uda się do kierownictwa z prośbą o anulowanie podwyżki.

Niech się zbiorą i udadzą tam, gdzie te decyzję są podjęte, no ludzie, tymi protestami na granicy
@Adamfabiarz: skoro protestują nielegalnie i w miejscu w którym tego nie mogą robić to dlaczego jeszcze Policja nie rozgoniła nielegalnie protestujących, czy może dlaczego nie dała im mandatów i grzywien? Napisz jaka agenda na amatorskiej trollowni bo jestem ciekawy, a poniżej garść faktów ;)

Osoby biorące udział lub zwołujące zgromadzenie bez wymaganego zawiadomienia lub przewodniczące takiemu zgromadzeniu mogą narazić się na odpowiedzialność za wykroczenie z art. 52 § 1 pkt 2
@Nembutal: Widzisz wydałem 3000, i żadne odpryski z kamyków, owadów, itp. z frontu mi niegroźne, tak jak i zarysowania kluczami kub paznokciami wnętrz klamek, czy zarysowania bagażami progu bagażnika. Do tego dobre nawoskowanie zawsze na plus dla żywotności lakieru. A Fabia wcale niegówniania, nie licząc nieco innej linii nadwozia, czy ukształtowania lamp, to praktycznie odpowiednik 1:1 VW Polo (a na dodatek ja jeszcze załapałem się na wersję kombi z powiększoną przestrzenią
@Berkel_88: XD? decyzja jest tymczasowa, protestujący postulują że zachodzą przesłanki (ujęte w rozporządzeniu unijnym) żeby tymczasowość zakończyć jeżeli nie uda się dojść do porozumienia z Ukrainą.

Słyszalny natomiast jest coraz bardziej z uwagi na to że protest odbywa się teraz w 4 krajach UE graniczących z Ukrainą a nie tylko w PL. Ja nie byłbym taki pewny czy UE podejmie zadowalające Ukrainę decyzję chociaż tego nie wykluczam, natomiast granie na czas
Proszę, a nie pisałem? Standardy rossyjskie

Rosyjskie służby zamieszane w blokowanie granicy ukraińskiej.

Śledztwo dziennikarskie wykazało, że w blokowanie granic przez polskich przewoźników mogą być zamieszane służby specjalne Federacji Rosyjskiej

Oficjalnym organizatorem strajku jest właściciel polskiej firmy Rafał Mekler Transport i przedstawiciel gałęzi partii prorosyjskiej. Nawoływał do uznania okupacji Krymu, a w 2015 r. odwiedził zaanektowany półwysep, gdzie spotkał się z gauleiterem Aksionowem.

Po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę Rafał Mekler Transport