Wpis z mikrobloga

Grzegorz Braun - największy CHAD polskiej polityki. Opluwany, wyśmiewany i prześladowany za swoje poglądy przez fajnopolackie lewactwo. Pomimo tego zawsze jest stały i konsekwentny w swoich poglądach i twardo walczy o Polską rację stanu.
Podczas plandemii jako jedyny polityk bronił polaków przed przymusowymi szprycami, segragecją oraz bronił praw protestujących przed policją.

Szanujesz, plusujesz!

#bekazlewactwa #konfederacja #bekazpisu #sejm #polityka
Viado - Grzegorz Braun - największy CHAD polskiej polityki. Opluwany, wyśmiewany i pr...

źródło: z29903612AMP,Grzegorz-Braun

Pobierz
  • 86
@Viado: Brauna uważam za człowieka tak odklejonego i nieprzystającego do realiów, że trudno nawet to opisać. Ze zdecydowaną większością jego poglądów mi nie po drodze (tzn. pewnie tak jest, bo jakoś za bardzo się nie wczytywałem) albo wprost są niezgodne z moimi.

Jednak jeśli chodzi o polityków, to muszę powiedzieć, że szanuję go jak mało którego. Typ ma jaja obstawać przy swoim i nie boi się jakiegoś #!$%@? w mediach czy
@Viado: mam szczerą nadzieję, że żartujesz, Braun to odklej nr 1, nie kojarzę na polskiej scenie bardziej bredzącego polityka, a przypominam, że mamy całą partię odklejów obok brauna. Dla wszystkich byłoby lepiej gdyby założył te wymarzoną szkole paladynów i odpuścił sobie rządzenie.
zawsze mnie zastanawialo, w jaki sposob "stale poglady" to jakas wielka zaleta? Brak umiejetnosci refleksji i przyznania sie do bledu to zaleta? Moze dla wujasow na wsiach, takich ludzi ktorzy chrum chrum "swoje wiedzom"


@m2times: Myślę, że odpowiedź jest prosta. W życiu ludzie zmieniają poglądy i bardzo często robią to poprzez nabranie szerszej perspektywy, większego doświadczenia, etc. Natomiast u polityków zmiana 'poglądów' zwykle następuje poprzez zmianę partii do której należą. Dlatego
lubiłbym go, gdyby nie ten jego religijny konserwatyzm.


@filozof900: Jest jedynym jakiego znam, mocno religijnym politykiem, który jednocześnie chce całkowitego rozdzielenia kościoła od państwa włącznie z likwidacją religii katolickiej w szkole. Daj Boże nam takich religijnych konserwatystów więcej. ;)

@Dymass No właśnie Brauna znam przede wszystkim sprzed jego politycznej działalności i rozbraja mnie jak ktoś pisze o stałości jego poglądów. Konflikt na Ukrainie udowodnił, że z jednego z większy antyrosjan stał