Wpis z mikrobloga

Od kilku dni chodzi za mną kupno mieszkania. Trafiła mi się prawdziwą okazję w #krakow. Może mieszkanie na parterze w bliźniaku dzielonym na 4, ale za to będę mieć ogromną przestrzeń bo aż 63m2! Nie mogę przejść obojętnie obok takiej okazji szczególnie, że cena jest bardzo atrakcyjna bo tylko 1.1mln zł!
Dodatkowym atutem tego mieszkania jest to, że będę mieć basen za oknem, a kto wie może i w mieszkaniu bo osiedle budują na terenie zagrożonym powodzią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #inwestycje #patodeweloperka
BurzaGrzybStrusJaja - Od kilku dni chodzi za mną kupno mieszkania. Trafiła mi się pra...

źródło: Screenshot 2023-11-22 at 12.03.01-min

Pobierz
  • 12
Ta rzeka która płynie nieopodal nazywa się Wilga i ona nigdy nie wylewała - no może poza rokiem 2019 i 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na czerwono zaznaczyłem obszar zdjęć z gazety wyborczej, a na pomarańczowo działkę na którym budowane jest osiedle. Myślicie, że jest sens się ubezpieczać?
https://krakow.wyborcza.pl/krakow/51,44425,27419925.html#S.galeria-K.C-B.1-L.1.duzy
BurzaGrzybStrusJaja - Ta rzeka która płynie nieopodal nazywa się Wilga i ona nigdy ni...

źródło: ulałosie

Pobierz
@BurzaGrzybStrusJaja: To jest MZP przy szansie 0,2%. Taka wartość przepływu Wilgi ma prawdopodobieństwo zdarzyć się raz w ciągu 500 lat. W dodatku jak widzę na mapie obszar zabudowany tylko częściowo zostanie zalany, a głębokość wody wyniesie >0,5 m.
Przy wodzie 500-letniej to niektóre miasta zostaną zalane w centrum i straty będą kosmiczne (np. w Kaliszu przerwane zostałyby wały przeciwpowodziowe, a 6k osób musiałoby zostać ewakuowane). Kraków jest bardzo bezpieczny jeśli chodzi