Wpis z mikrobloga

#polityka #argentyna #prawica #lewica
Jak Konfederacja ma zamiar wygrać wybory to jest prosta droga. Najpierw (najlepiej 9 lat przed wyborami) jeździć na Światowe Forum Ekonomiczne i dobrze żyć z Klausem Schwabem, a później cisnąć po Chinach i Rosji mowiac, że po dojściu do wladzy zerwie się z nimi jakiekolwiek kontakty oraz ogłosić, że chce się zaciesnic stosunki z USA oraz popierać Izrael.¯\(ツ)/¯
Major_Gross - #polityka #argentyna #prawica #lewica
Jak Konfederacja ma zamiar wygrać...

źródło: IMG_20231120_031026

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@perla-nilu: nie a nawet z chęcią to bym robił gdybym był politykiem niestety w konfederacji ku mojemu zdziwieniu to nie jest takie czeste. Nie mam też problemu z tym że ktos popiera Izrael ani że jest w WEF bo skoro dzięki temu ma dojść do władzy i coś zmienić na lepsze to chyba liczy się cel
  • Odpowiedz
  • 1
@perla-nilu: i to mnie #!$%@? bo sam mam prawicowe poglądy ale czemu oni nie mogą brać przykłady np że szwajcarskiego SVP? To że Korwin gra na sabotaż prawicy to rozumiem w końcu sam mówił o tym jak to Kiszczak obiecał, że nigdy prawica nie dojdzie do władzy XD ale że cała partia to robi to już niepojęte. chociaż patrząc na elektorat to się nie dziwię w końcu w Polsce ludzie uważają
  • Odpowiedz