Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem sobie waporyzator który codziennie radośnie używam. Zwaporyzowaną przyprawkę odkładam w celu późniejszego zjedzenia. Za pierwszym razem zbierałem tydzień i po zjedzeniu niestety nie było żadnych efektów. Stwierdziłem, że to pewnie przez zbyt małą ilość dobroci. Tym razem jednak przeczekałem 2 tygodnie, uzbierałem tego naprawdę sporo i zrobiłem sobie smaczną kanapeczkę. Niestety też bez efektów. W internecie jest napisane że zwaporyzowana przyprawa nie musi zostać ponownie przygotowana, ponieważ jest już zdekarboksylowana. Czy ja robię coś źle, czy zjadam tego za mało?
#thc #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #420 #waporyzacja #waporyzator
  • 18
@SkopconyKapciu13: czym wapujesz? Czy wiesz do jakiej temp? Jak wygląda abv? Czy ma fajny brązowy kolor czy spalony czarny?

Sam mam vap cap, abv mam brązowe, staram się go nie przypalać właśnie w celu późniejszej konsupmcji.

A zazwyczaj zjadam z kanapka z masłem orzechowym. Tluste maslo pomaga w lepszym przyswajaniu thc podobno.
Kanapkę po prostu posypuję 1g abv, które wcześniej przesiałem przez sitko żeby pozbyć się przypalonego kiefu czy innych pyłków.
@SkopconyKapciu13: wydaje mi się, że te 190-200 to dobry przedział, na stoner chef taki polecają. A susz jak wygląda po waporyzacji?
A i jeszcze kwestia z czym jesz kanapkę? I czy na pusty żołądek?