Wpis z mikrobloga

  • 55
najśmieszniejsze jest to że zaden z waa nie był nigdy ma silce i tylko powielacie baity różowych XDDDD


@programista15cm: W Polsce miałem tylko raz problem, że się patrzę na kobietę jak ćwiczy. Za to za zachodzie ten mem nie jest przesadzony, nie bez powodu ludzie ćwiczą w słuchawkach, w bluzach z telefonem w łapie. W feministycznych krajach kobieta może zrobić wszystko z mężczyzną i głupie zgłoszenie o napastowanie seksualne/molestowanie może zakończyć
@ExitMan: zdefiniuj patrzy. Bo kątem oka to chyba każdy zerka ogólnie na innych ludzi. Zapewne na plec przeciwną zwłaszcza. Ja jak robię plecy to za mną też kobiety patrzą jak one sie spinają, myślą że nie widzę, a mi się odbija w takim małym sreberku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale żeby ktoś tak obleśnie kogoś stalkowal to jeszcze nie widziałem
  • 2
widziałem sytuacje jak typiarka zrobiła jakąś oburzoną minę i poszła sobie na drugi koniec sali


@PochlaniaczChleba: U mnie typiara poszła do obsługi (nie, nie jestem tym trenerem z obsługi) i zgłosiła fakt, że się na nią gapię. Tylko jest różnica z gapienia się by mieć z tego jakąś satysfakcję seksualną od spojrzenia w kierunku maszyny, sprzętu który jest w okolicy osoby ćwiczącej. Dodatkowo czasami dobrze jest spojrzeć na kogoś jakie ćwiczenia
  • 5
zdefiniuj patrzy.


@programista15cm: Który rodzaj patrzenia?

Gapienie się powodujące dyskomfort każdy zna i na pewno doświadczył. Mem ze starym jak zobaczy murzyna.

Patrzenie się jak ktoś ćwiczy będzie budziło dyskomfort dla kogoś kto ma duże EGO. Koksy i osoby wiedzące co robią mają to po prostu w dupie i najwyżej podejdą i zwrócą uwagę osobiście.

Osoby z kompleksami, wydętymi EGO zawsze będą szukać okazji by dotrzeć patrzenie się przez innych, w
@ExitMan: Mnie też raz babeczka zgłosiła do recepcji, że "ostentacyjnie się na nią gapie" i czuję się niekomfortowo, że zboczeniec czy coś.

Ważna informacją, ćwiczę bez okularów, bo mi parują.

Trochę mnie zamurowało.

Zawołała mnie menadżerka do zwierzenia xD

No to powiedziałem, że chce w obecności ta kobite, menadżerke i jakiegos faceta.

Oskarżenie, że obserwowałem z 20m.
Spytałem kobiety, ze jest czy to napewno ja. Btw, kobita ulana z bliska dałbym