Wpis z mikrobloga

  • 1
@programista15cm: Że muszę przestać, bo oni muszą to jakoś rozwiązać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko ja nawet nie wiem o jaką sytuację chodzi, czyli podpadłem i lepiej się przenieść niż denerwować. Ewidentnie siłownia przyciąga ludzi z którymi nie dam rady koegzystować.
  • Odpowiedz
Chodzę regularnie na siłke od 4 lat, zwykła sieciówka. Dupy ubrane jak na obrazku, ale nigdy nie widziałem, żeby któraś się zesrala, że ktoś patrzy. Tylko w internecie się z tym spotykam.
  • Odpowiedz
@ExitMan: 7 lat chodzenia na silownie, przez wiekszosc tego czasu do najwiekszej sieciowki w miescie i ani razu nie bylem swiadkiem czegos takiego
  • Odpowiedz
@ExitMan Zawsze mnie to będzie śmieszyć. Baby są świadome swojej atrakcyjności i dokładnie wiedzą jak wyglądają idąc na trening. Jakby się żaden nie patrzył to byłaby narracja ze faceci to geje lub inna byle zwrócić na siebie uwagę. Kobiety tez sie patrzą na facetów, ale faceci na kobiety nie powinni. Podwójne standardy moi drodzy. Taki #!$%@? świat mamy. Mam znajomą(znamy się 6 lat), której powiem że fajnie wyglada mierząc po całości albo
  • Odpowiedz
@ExitMan: ja się nie spotkałem z tym, że na siłowni ktoś ma z czymkolwiek problem.

Te memy co się czasami przewijają przez wykop to chyba tylko od ludzi którzy nigdy nie byli na siłowni i ściągają "modę" ze stanów, bo tam jakieś feministki się prują, narracja od ludzi z przed kompa to taka że wszędzie tak jest w tym i w Polsce xd
  • Odpowiedz
@ExitMan ja mam wrażenie, że te wszystkie memy o kobietach na siłowni to jeden wielki stereotyp. chodzę regularnie, siłownia w mieście wojewódzkim, naprawdę sporo ludzi się przewija. czasem ktoś na kogoś zerknie, ale nigdy nie byłam świadkiem takiego ostentacyjnego gapienia się, tak samo nigdy nie widziałam, żeby laski na siłowni zajmowały się tylko robieniem zdjęć w lustrze xd wręcz przeciwnie, widzę że niezależnie od formy laski po prostu wykonują ćwiczenia, czasem lepiej
  • Odpowiedz
zapraszam do brazylii gdzie duperki na siłownie chodzą tak ubrane i na widok gapiących się facetów odpowiadają pięknym uśmiechem ;)
  • Odpowiedz
@pkieryk dla mnie w Brazie najpiekniejsze bylo to, że wszyscy trenowali na plaży (akurat byłam w Rio)- Ipanema cała wzdłuż w zajęciach, od jogi i kettli po siatkówkę. Wszyscy w różnym wieku, każdy super sprawny.
  • Odpowiedz
@ExitMan: creepy i inne spierdoxy na siłowniach to rak i wcale mnie nie dziwi to, że niektóre kobiety chodzą tylko na zajęcia dla kobiet, albo siłownie wprowadzają jakieś dni dla kobiet xD
  • Odpowiedz
najśmieszniejsze jest to że zaden z waa nie był nigdy ma silc


@programista15cm: masz 15k komentarzy na tej stronie w 2 lata, przecież ty z piwnicy nie wychodzisz, ta strona to twoje życie xDDD
  • Odpowiedz