Wpis z mikrobloga

Towarzyszki i Towarzysze, Rodacy? Sejm ma przede wszystkim służyć tym Polakom... którzy są po naszej stronie. He he
Dlatego kazałem wypuścić Włodka z pierdla, gdzie go zamkli za łapówkę 5 milionów. Tia... Wszystkie sądy w Polsce są pisowskie i ścigają za łapówki, ale my to zmienimy. To znaczy, nie że zmienimy bo łapówki, tylko bo pisowskie.
Coś tu chyba zamotałem, ale wyjaśnię to w podkaście.
Wracając do sedna - gdyby Włodek był winny, to by mu Unia nie dała mandatu, a dała. Tak czy nie? Włodek jest już w Brukseli, bo jutro ważne głosowanie ws. praworządności w Polsce.
Z Bogiem.
#holownia #bekazlewactwa #towywybraliscietychpajacow #polityka
ulan_mazowiecki - Towarzyszki i Towarzysze, Rodacy? Sejm ma przede wszystkim służyć t...

źródło: TAJk9kpTURBXy83ZDhlYTFmNmZkZTM3MWY0Y2NjMTg1ZDUzYWY0MjkyYS5qcGeSlQPMRADNBvHNA-iTBc0EsM0CWN4AAaEwAQ.jpeg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozumiem, że jak Duda kogoś tam ukaskawi to też tak będziesz pisał ( ͡º ͜ʖ͡º)


@pwone:
1. Chłop nie jest skazany.
2. Hołownia nie podjął tej decyzji, bo takie miał widzimisię, tylko taki miał obowiązek wg prawa. Każdy inny na jego miejscu, chcąc postępować wg prawa, musiałby to zrobić.

Ale rozumiem, że te dwa punkty są dla ciebie niezrozumiałe. W pisowskim świecie, w który wierzysz,
  • Odpowiedz
Bo z tego co widziałem, to tych łapówek jest kilkanaście


@TheOneWhoKnocks: a widziałeś to w wiadomościach tvp, czy w wyroku sądowym? A może chociaż w akcie oskarżenia? Prokurator Ziobro z łatwością przygotowałby takowy, gdyby istniał choć cień szansy na to, że to prawda, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@an-drzejb: uwielbiam niektóre dyskusje na wykopie. Odniosłeś się do wyrwanego z kontekstu mojego zdania i z nim walczysz udawadniajac mi, że nie mam racji. A przecież ja to zdanie odniosłem do zdania innego Mirka, że Hołownia zrobił to zgodnie z prawem. No i prezydent ulaskawiajac kogo chce i kiedy chce też robi to zgodnie z prawem.
  • Odpowiedz
Przez takie głupie podejście Polacy dają się r----ć januszexom, przez takie podejście mieliśmy 125 lat zaborów.


@TheOneWhoKnocks: Większej głupoty chyba dzisiaj nie przeczytam, a nawet południa nie ma xD

Mieliśmy 125 lat zaborów przez to, że przestrzegano prawa? Z tego co kojarzę, to porwanie króla nie było wtedy zgodne z prawem.
W sensie mówimy o zaborach do których doszło przez
  • Odpowiedz
@pwone: Hołownia zrobił co musiał, Duda jeśli zrobi, to zrobi, co chce. Obie rzeczy są zgodne z prawem, ale jednak ich wydźwięk jest inny. Ale rozumiem, trzeba było zrobić fikoła.
  • Odpowiedz
@Wiesmin: ten typ to ślepy fanboj pisu, wierzy w łapówki Grodzkiego, to i wierzy w to, że Targowica i zabory to wina protoplastów Tuska. A że rzeczywistość była inna? A kogo to obchodzi, to my ustalamy historię!
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: miałeś pokazać akt oskarżenia, a nie stronę prokuratury, na której jest jakiś ogólnik o uchyleniu immunitetu. Ale rozumiem, twój pan Morawiecki ogłaszał rozporządzenia na twitterze, więc myślisz, że tak można i to to samo.
  • Odpowiedz