Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem dorosłym człowiekiem po 20stce, a jestem traktowany jak dziecko. Nie wiem, czy to przez baby face twarz przez którą nawet jak chcę coś doradzić to ta osoba wie ode mnie lepiej i wie co robi, ale choćbym nie wiem ile w domu pomagał, zawsze jestem zrzucany na drugi tor. Dostaję częste buziaki i mówi się mi zdrobniale na imię, mimo próby porozmawiania na różne sposoby zawsze idzie się czymś zająć nawet jak nie skończę zdania powiedzieć bo nie słucha, a jak coś się w otoczeniu wydarzy, to każdy może to wiedzieć poza zwyczajnie mną " kiedyś się dowiesz ". Coś na zasadzie zabiorę ci lizaka, to się rozpłaczesz. Jak miałem 14 lat to faktycznie byłem mocno emocjonalny, choć trochę przeżyłem w dzieciństwie przez co rodzice się rozwiedli. Chciałbym być traktowany mimo rozmów z których mama zamyka drzwi do pokoju a później daje buziaka traktowany poważnie, ale nie wiem kiedy u niej przyjdzie czas bo trochę późno jak na 23 lata. Czuję się ignorowany choćbym nie wiem w jaki sposób chciał podejść porozmawiać. #psychologia #babyface #rodzina #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Zdrobnienie imienia nie musi mieć związku z twoim wyglądem. niektórzy po prostu tak mówią.

pracowalem kiedyś przez parę miesięcy w warsztacie samochodowym. z szefem było nas 4. Ja najmłodszy, pozostali ok 40, 45 i 50 lat. tylko ja używałem lekkich zdrobnień typu Darek, czy Piotrek, inni cały czas jechali Piotrusiami, Darusiami, Adasiami itd.

teraz w biurowej robocie w budowlance jest to mniej widoczne, ale cześć ludzi też zdrabnia większość imion,
@mirko_anonim: Problem jest w #!$%@? twojej matki i nie musisz na nic czekać, bo nigdy się nie doczekasz. Możesz albo grać w #!$%@?ą grę rodziców albo przestać. Matka klasycznie pozbawia cię godności i pewności siebie, abyś siedział z nią w domu i czasem się nie wyprowadził.

Tutaj wygrywasz poprzez porzucenie chęci zwycięstwa. Zwyczajnie porzucasz przegraną grę, bo to nie ty w niej przegrałeś i to nie ty możesz wygrać. Ty tutaj