Siedmiu lekarzy uznanych za winnych. Pierwsze takie orzeczenie w Polsce

Okręgowy Sąd Lekarski w Poznaniu wydał w piątek przełomowe orzeczenia w sprawie działań lekarzy podczas pandemii Covid-19. Siedmioro medyków uznano za winnych naruszenia zasad ochrony zdrowia.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 105
- Odpowiedz







Komentarze (105)
najlepsze
@Anomalocaracid: a jak my uznamy że ty jesteś niebezpieczny to możemy cię zamknąć? ლ(ಠ_ಠ ლ)
Ale ten sąd jest głupi. Proces pewnie przypominał sadzenie czarownic posądzonych o oczary (terapia oparta o naukę), które nie były zgodne z ówczesną zabobonną wiedzą paramedyczną.
Dlatego też, ten wyrok mnie nie dziwi. Tak, jest to obrzydliwe i oburzające. Nie, to nie jest zaskakujące.
Stopień zindoktrynowania społeczeństwa jest nadal oszałamiający i taki będzie zawsze.