Wpis z mikrobloga

@sildenafil: ten Kamil jest tak samo prawdziwy jak te wszystkie niesamowite historie na polka.pl i onecie. Ale jak widać się klika, bo zawistni ludzie lubią sobie ponarzekać na programistów, bo klepią w kąkuter i jeszcze hajs dostają. To chyba ten etap, gdzie pałeczka została przejęta po lekarzach jako wrogowie publiczni numer jeden
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: xD a ile by Klepacz kodu zrobił gdyby ktoś mu najpierw nie zaprojektował i nie wykonał klawiatury? Pierwsza była chyba zaprojektowana bez CADa bo ich wtedy nie było :p Mam generalnie jakiś tam respekt do starych programistów i ich osiągnięć, zasługują na ten sam szacunek co inżynierowie co sto lat wcześniej tworzyli pierwsze silniki spalinowe i elektrownie. Ale porównać was, współczesnych klepaczy do tych co robili dawno temu pierwsze systemy
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0:

Ciekawe ilu lekarzy i pielęgniarek byłoby w stanie wykonywać swoją pracę bez sprzętu medycznego i diagnostycznego


Moim zdaniem większość sobie by poradziła bez problemu.

albo ilu inżynierów umiałoby coś zaprojektować bez CADa ;)


Każdy xD co to za jakieś januszowe #!$%@?, kąkuter klikasz i samo się robi? xD

Nie neguje wpływu programistów na dzisiejszy świat ale brzmisz jak jakiś elitarny nosacz z ciężarówki co to bez niego się cały świat
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: @GIGANIETOPER
Nie no chłopaki, nie oszukujemy się, serio jesteście nikomu niepotrzebnymi zerami, 95% z was robi tylko sklepy internetowe i gierki z mikropłatnościami albo obsługuje jakieś bazy danych. Może z 5% robi jakieś systemy i sterowniki co zresztą skutkuje tylko tym, że jak to było już uprzednio zauważone wszystkie apki chodzą wolniej niż kilka lat temu (i to na lepszych sprzętach) co dobitnie potwierdza fakt że ch.. się znacie nie
@sildenafil: ja uważam, że zawód nauczyciela jest nieproporcjonalnie ważniejszy dla ludzkości niz przeciętnego programisty, ale to nie moja wina że państwo ich rucha i zarabiają 3x mniej ode mnie