Wpis z mikrobloga

@ChamskoCytuje: No właśnie stąd, że nie każdy może ją wykonywać, co stało się jasne, kiedy tysiące ludzi, którzy postanowili się przekwalifikować odbiło się od prawdziwego programowania.

A w Polsce ludzi boli dupa jak ktoś zarabia dużo, a nie zapierała kładąc płytki, tylko "klika w kakuter". Oczywiście to dotyczy toksycznej mniejszości, jakiej pełno na wykopie, a nie wszystkich Polaków.
@sildenafil: Jakaś nowa wojna przeciw programistom została wywołana, żeby znowu skłócić społeczeństwo?

Pielęgniarki zarabiają za mało.
Nauczyciele - mam mieszane uczucia. Myślę, że ich pensja jest bardzo mała i pewnie ciężko się za to utrzymać. Z drugiej strony mają mniej godzin, a w multum pracy w domu nie do końca wierzę. Z obserwacji, to raczej w domu klepią kasę dając koreptycje. Bardziej przekonuje mnie argument, że nauczyciele powinni zarabiać więcej, żeby
@Sotha: przecież to programiści często gardzą innymi zawodami, bo twierdzą, że oni mogą napisać program, który ten zawód zastąpi xD

A gdy ktoś im to wytyka to wtedy robią rejtana że są hejtowani za "mówienie prawdy"
@sildenafil: Kretynów nie brakuje, niezależnie od zawodu. A im większa kasa, tym łatwiej o dekli, którym odwala. Jak ktoś jest bucem, to będzie nim niezależnie czy pracuje jako programista, prawnik, lekarz, czy sprzedawca w żabce.