Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak spotkam jakiegoś szczęśliwego rodzynka to może się zreflektuję.


@PfefferWerfer: Czytam Twoje komentarze z podejściem do kobiet i związków. Jestem przekonany, że nawet jakbyś takie obiektywnie dobre, kochające związki znalazł to ze swoim podejściem doszukał się problemów, frustracji (jakby nie było oczywiste, że takowe będą) i stwierdził na koniec, że jednak nie ma takich par.
Ja znam co najmniej kilka takich małżeństw, chociaż bardzo możliwe, że uprawiają seks rzadziej niż co
Czytam Twoje komentarze z podejściem do kobiet i związków. Jestem przekonany, że nawet jakbyś takie obiektywnie dobre, kochające związki znalazł to ze swoim podejściem doszukał się problemów, frustracji (jakby nie było oczywiste, że takowe będą) i stwierdził na koniec, że jednak nie ma takich par.


@NieBendePrasowac: Ok ¯\(ツ)/¯

Ja znam co najmniej kilka takich małżeństw, chociaż bardzo możliwe, że uprawiają seks rzadziej niż co 1-2 dni (szok!).


Fajnie, ja jednak definiuję
@mirko_anonim: miałem tak kiedyś, miała nie być dziewicą a później okazało się że w jakimś stopniu jest bo jej partner "nie wkładał całego". Okazało się że pod presją trzeba było "włożyć całego". Krwii tyle jakby cielaka kroić ale następne razy już były lepsze. A druga sprawa to istnieje coś takiego jak pochwica. Jak ją ma to próbuj anal.