Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, z podziałem na frakcje wewnętrzne, bo wydawało mi się że głosują jak małpy wciskając losowe przyciski. Może kogoś zainteresuje.

Beka ze Sławusia, który ostatnio jęczał, że koalicja będzie sparaliżowana bo w jej skład wchodzi kilka partii które nie potrafią się dogadać xD No wy w tej Konfederacji to potraficie ustalić wspólne stanowisko jak mało kto.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa
0.....D - Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, ...

źródło: konfa_glosowanie

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz ból dupy, że każdy głosował jak uważał? Czy to nie istota demokracji? Rozumiem, że brak dyscypliny klubowej jest dla ciebie rzeczą, która cię przerasta?


@QHiN:
Nie chodzi o ból dupy, tylko o to że się konfedecja ośmieszyła.
Wychodzi prominentny polityk, mówi W IMIENIU KLUBU, a potem się okazuje że to co mówi nie ma żadnego pokrycia w
  • Odpowiedz
@ni0bi: jezu dlaczego niemal każdy dureń który nie ma pojęcia o sejmie i pisze idiotyzmy z kosmosu to konfederata? Wy tak trollujecie czy jesteście na serio durniami? To nie było żadne głosowanie nad kandyturami kmiocie konfederacki, bo czegoś takiego nie ma tylko głosowanie na wicemarszałków.
0.....D - @ni0bi: jezu dlaczego niemal każdy dureń który nie ma pojęcia o sejmie i pi...

źródło: Screenshot_20231115_102122

Pobierz
  • Odpowiedz