Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, z podziałem na frakcje wewnętrzne, bo wydawało mi się że głosują jak małpy wciskając losowe przyciski. Może kogoś zainteresuje.

Beka ze Sławusia, który ostatnio jęczał, że koalicja będzie sparaliżowana bo w jej skład wchodzi kilka partii które nie potrafią się dogadać xD No wy w tej Konfederacji to potraficie ustalić wspólne stanowisko jak mało kto.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa
Pobierz 0.....D - Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, ...
źródło: konfa_glosowanie
  • 27
Masz ból dupy, że każdy głosował jak uważał? Czy to nie istota demokracji? Rozumiem, że brak dyscypliny klubowej jest dla ciebie rzeczą, która cię przerasta?


@QHiN:
Nie chodzi o ból dupy, tylko o to że się konfedecja ośmieszyła.
Wychodzi prominentny polityk, mówi W IMIENIU KLUBU, a potem się okazuje że to co mówi nie ma żadnego pokrycia w faktach.

Innymi swoly Braun opowiadał BREDNIE bo część klubu witek poparła.
Gdyby nie
@ni0bi: jezu dlaczego niemal każdy dureń który nie ma pojęcia o sejmie i pisze idiotyzmy z kosmosu to konfederata? Wy tak trollujecie czy jesteście na serio durniami? To nie było żadne głosowanie nad kandyturami kmiocie konfederacki, bo czegoś takiego nie ma tylko głosowanie na wicemarszałków.
Pobierz 0.....D - @ni0bi: jezu dlaczego niemal każdy dureń który nie ma pojęcia o sejmie i pi...
źródło: Screenshot_20231115_102122