Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, z podziałem na frakcje wewnętrzne, bo wydawało mi się że głosują jak małpy wciskając losowe przyciski. Może kogoś zainteresuje.

Beka ze Sławusia, który ostatnio jęczał, że koalicja będzie sparaliżowana bo w jej skład wchodzi kilka partii które nie potrafią się dogadać xD No wy w tej Konfederacji to potraficie ustalić wspólne stanowisko jak mało kto.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa
0.....D - Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, ...

źródło: konfa_glosowanie

Pobierz
  • 27
@0xFEE1DEAD: teraz to PiS na zmianę z lewicą grzmi o konfederacji. Jakby ich przemilczeć to by się o nich nie myślało. To by było dobre. Myślę, że elektorat konfy ma wywalone w lewicę. Przeskoki w stronę PSL raczej zrobiły swoje. Myślę, że nie ma co ich tak promować, bo są zawieszeni w próżni i co nie zagłosują i co nie powiedzą są w niebycie w kosmosie. Chyba, że się koalicja o
@QHiN: mam bekę ze Sławka który ostatnio jęczał że koalicja KO-TD-Lewica nie będzie w stanie sensownie rządzić przez różnice, gdzie sami w konfederacji głosują na randomie.
@0xFEE1DEAD: Z tego można zbudować kilka user story. Np Tuduj wychodzi, że jest najbardziej pojednawczy (pamiętam, że jak Wolnościowcy odchodzili z konfy to pożegnał ich bardzo uprzejmie w przeciwieństwie do reszty) i chciał, by każdy klub mial swojego kandydata jakiego chce. Wstrzymał się jednak przy Wielichowskiej, która przed samym głosowaniem mówiła, że Konfa nie może mieć wice bo jest konfa. a inne to niechęć większości do Czarzastego czy zemsta na Witek