Wpis z mikrobloga

W tydzień schudłem tylko 200g czym to może być spowodowane kakoryka trzymana, wszystko wliczam w fitatu co zjem w tym tyg wpadł alko i drwal ale wszystko wliczylem w zapotrzebowanie, w dzień w którym piłem przekroczyłem o 300kcal zapotrzebowanie ale w skali tygodnia i tak zjadłem jakieś 500kcal mniej niż powinienem bo inne dni jadłem mniej kcal. Nie przekraczam dziennie 2300kcal jak apka wyliczyła w ustawieniach mam zaznaczone aktywności na minimum czyli brak treningów znikoma aktywność w ciągu dnia tempo chudnięcia mam ustawione na 0.8tydzien, 2 pierwsze tyg schodziło ładnie a 3 tydzień trochę mnie rozczarował. #fitatu #odchudzanie
Bakardi - W tydzień schudłem tylko 200g czym to może być spowodowane kakoryka trzyman...

źródło: Screenshot_2023-11-14-13-11-32-469_com.fitatu.tracker

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Bakardi: tym, że zamiast ważyć się codziennie i liczyć z tego średnią ważysz się raz w tygodniu

takie pomiary o kant dupy rozbić, chyba, że dopiero po 3 miesiącach chcesz se sprawdzić czy faktycznie chudniesz czy nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: to co lepiej żebym się ważył codziennie? Kiedyś też się odchudzałam tylko miałem inną pracę bardziej aktywniejszą i też się ważyłem co tydzień i waga zawsze była mniejsza
  • Odpowiedz
@Bakardi: częste pomiary i statystyka to podstawa

waż się codziennie, najlepiej rano po wstaniu i licz z tego średnią z tygodnia i potem zestawiaj ze sobą te średnie

uśredniasz i niwelujesz wtedy randomowe wahania wagi, które mogą nawet wynosić +/-0.5kg
  • Odpowiedz