Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, mianowicie pewna pani z drugiego końca polski zamawia towary podając mój numer telefonu, ale reszta danych jest jej. Staje się to uciążliwe, gdyż w ciągu ostatnich 2 tyg dostalem około 6 powiadomień, że towar wysłany. Wchodząc na stronę przewoźnika już nawet anuluje te przesyłki licząc że może się babsko ogarnie, pisałem do niej maile, gdyż jak mówię widzę jej dane i gdzie zamawia, ale bez skutku. Nie chcę blokować numerów bo i ja mogę coś w końcu zamówić i nie dostanę sms z potwierdzeniem. Myślicie, że zgłoszenie tego na Policję może rozwiązać te sprawę?
#dpd #pomocy #zalesie #kurier #policja #oszukujo
Veillo - Mirki mam problem, mianowicie pewna pani z drugiego końca polski zamawia tow...

źródło: temp_file230351368757055906

Pobierz
  • 16
@Veillo: #!$%@?ęta najwidoczniej, bo co za problem w allegro przy zakupie numer zmienić.
To masz lipę w takim razie.

Numer zmień bo z idiotką ciężko będzie wygrać :)
@Veillo: przekieruj do siebie i jak Ci paczka dotrze to zobacz z jakiego jest sklepu i do nich napisz. A jak będzie za pobraniem to odmów przyjęcia paczki tylko spójrz na etykietę co to za sklep
@Veillo kobieta pewnie wpisała Twój numer, a teraz nie ogarnia jak autouzupelnianie zmienić () jak chcesz jej i sobie pomóc to zapytaj z jakiej przeglądarki korzysta, a potem znajdź dla tej przeglądarki opcje zmiany autouzupelnianie i wytłumacz babie jak to zmienić