Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy robię coś złego? Mój chłopak zorganizował dla nas wakacje i je opłacił. Wiedział, że ja nie będę na to mieć ale nie miał z tym żadnego problemu. Ucieszyłam się, podziękowałam.
Wcześniej czasami ja za coś płaciłam. Nie takie drogie ale ja zarabiam 20% tego co on więc jest mi trudniej. Oboje nie możemy się doczekać. Jedną osobą, która miała ale była moja przyjaciółka. Powiedziała mi, że to jest żałosne... Serio jest w tym coś takiego? Zaczęłam czuć się źle i mieć wątpliwości.
#pytanie #zwiazki #wakacje #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
Czy robię coś złego? Mój chłopak zorganizował dla nas wakacje i je opłacił. Wiedział, że ja nie będę na to mieć ale nie miał z tym żadnego problemu. Ucieszyłam się, podziękowałam.

Wcześniej czasami ja za coś płaciłam. Nie takie drogie ale ja zarabiam 20% tego co on więc jest mi trudniej. Oboje nie możemy się doczekać. Jedną osobą, która miała ale była moja przyjaciółka. Powiedziała mi, że to jest żałosne... Serio jest
@mirko_anonim: mam podobną sytuację i nigdy nie pomyślałem że coś mogło by być żałosne bo dziele się z tym kogo kocham. Jutro mogę mieć wypadek i zostane na jakiejś śmiesznej rencie, nic nie jest wieczne mogą też mnie zwolnić i mogę trafić do jakiegoś januszexu.
Ta Twoja koleżanka ma ból dupy zapewne z zazdrości, może nawet nie o to że Twój facet zarabia sporo, tylko o to że jest gotów dla
@mirko_anonim: Jeśli oboje przystaliście na taki układ to jest ok. Weź też pod uwagę, że pieniądze to nie jedyna rzecz którą wnosi się do związku. Postaraj się, aby był to najwspanialszy wyjazd na jakim był Twój chłopak :)
@mirko_anonim jak Twój chłop wyszedł z taką inicjatywą i nie ma z tym problemu, to dlaczego słuchasz się 'przyjaciółek'? Zazdrosna przyjaciółka to najgorsze co może spotkać Twój związek.
Do związku nie wnosi się tylko i wyłącznie pieniędzy, jak z kimś żyjesz i planujesz z nim przyszłość to powiedziałbym że takie coś jak dysproporcja w zarobkach nie powinna mieć żadnego znaczenia, bo nie za to się kocha drugą osobę.
Skoro facet stawia Ci
Jedną osobą, która miała ale była moja przyjaciółka.


@mirko_anonim: To nie jest przyjaciółka. Poza tym - na cholerę i z jakiego powodu ona zna wasze kwestie i ustalenia finansowe?
tak, to jest żałosne. Nie związałbym się z kobietą, której trzeba wszystko stawiać, w tym wakacje. Nie stać Cię to nie jedziesz i tyle.


@lukiboss: no na pewno normalny chłop woli jechać sam na wakacje niż zabrać ze sobą swoją dziewczynę, która pracuje w gorzej płatnym zawodzie xDDDDDDDDDDD
@szybki_zuk: no to jak jesteś takim sponsorem to pozdro600. Podam Ci przykład mojego kolegi. Był z kobietą, wpadli, chłop się wziął w garść i kupił mieszkanie (wcześniej mieszkał ze starymi), wziął oczywiście kredyt. Kochał swoją babę i wpisał ją 50:50 co do praw do chałupy. Po jakimś czasie baba zerwała związek i normalnie w sądzie potrafiła mówić, że należy jej się 50% wartości mieszkania - chciała żeby ją spłacił.