Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy robię coś złego? Mój chłopak zorganizował dla nas wakacje i je opłacił. Wiedział, że ja nie będę na to mieć ale nie miał z tym żadnego problemu. Ucieszyłam się, podziękowałam.
Wcześniej czasami ja za coś płaciłam. Nie takie drogie ale ja zarabiam 20% tego co on więc jest mi trudniej. Oboje nie możemy się doczekać. Jedną osobą, która miała ale była moja przyjaciółka. Powiedziała mi, że to jest żałosne... Serio jest w tym coś takiego? Zaczęłam czuć się źle i mieć wątpliwości.
#pytanie #zwiazki #wakacje #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
no to jak jesteś takim sponsorem to pozdro600


@lukiboss: typowy objaw prymitywa bez argumentów, czyli ad personam.

Podam Ci przykład mojego kolegi


@lukiboss: kolega jako kolejny uniwersalny argument xD

Aż szkoda komentować ten wysryw. Co mają takie wydatki jak wspólne wakacje, na ktore #!$%@? by nie pojechali po prostu gdyby chłop odwalał akcję pt. "nie stać cię nie jedziesz" do wpisywania kogoś w papiery jako współwłaściciela mieszkania? xD Gdzie ty
@szybki_zuk: a ja pluję na to że macie takie utrzymanki. Takie coś też widzę u kolegów, pierw stawianie wakacji, a potem wszystkiego: rzęsy, usta, paznokcie, nawet jedna prosiła ziomka o hajs na powiększenie cycków...
@mirko_anonim ale co żałosne? Że ona na wakacje nie jedzie? Chłop chciał jechać razem na wakacje on nie miał z tym problemu ty jesteś mu wdzięczna, normalna reakcja. A z przyjaciółką ogranicz kontakt
a ja pluję na to że macie takie utrzymanki.


@lukiboss: no i znowu żałosne ad personam xD Ską ty #!$%@? wiesz czy ja mam utrzymanke? Zdajesz sobie sprawę, że ludzie o IQ wyższym od osiedlowego Sebka mogą mieć jakieś zdanie na dany temat, które nie jest uzależnione od ich aktualnej sytuacji, bo można się trzymać pewnych wartości i mieć określone poglądy bez względu na to czy mnie w danej sprawie dotyczą?
@szybki_zuk: no to jak se wziąłeś babę co przekłada parówki w żabce to Twoja sprawa. I tak samo ja mam prawo to ocenić, mam mieć prawo swoje zdanie i dla mnie jest to debilne. Od stawiania wakacji się zaczyna, a potem wychodzi na to, że płacisz za 90% rzeczy. Ja patrzę na własne doświadczenia i mogę z tego wyciągnąć wnioski. Ty #!$%@? nie wiem na co patrzysz, że uważasz że to
no to jak se wziąłeś babę co przekłada parówki w żabce to Twoja sprawa


@lukiboss: dobra widzę, że albo jesteś #!$%@?ęty albo celowo trolujesz xD Nie dość, ze dalej próbujesz gimnazjalnych pociskó to żyjesz w świecie gdzie trzeba być sprzedawcą w żabce żeby mało zarabiać xD Już nie mówiąc o tym czy warto gardzicprostymi pracami. Koncze dyskusje, zkoda mi czasu na takiego prymitywa, lecisz na czarną.
Widocznie jesteś takim kukoldem, że
@szybki_zuk: to na co Ty patrzysz? Na #!$%@? historie z internetu? Ja mam oczy, mam mózg i mam przemyślenia na temat moich doświadczeń. Jak ktoś jest takim kiepem że nawet na wakacje go nie stać, to na te wakacje nie jedzie. Nawet #!$%@? babę z kasy w lidlu stać na wakacje to nie wiem jaką Ty partnerkę sobie wybrałeś, ale zbyt ambitna to ona nie jest.
@mirko_anonim: koleżankę piecze dupa jak złoto bo masz normalnego faceta nie farfocla
Lepiej się takiej koleżanki pozbądź gdyby ona miała okazję jechać na wakacje postawione przez faceta sama by pojechała , głupia pipa jakąś