Wpis z mikrobloga

Bo wiele witamin się wyklucza. Rozkładam wszystko na dane pory dnia w pillboxie. Jedne są bardziej potrzebne , drugie dostarczę z dietą itd.
  • Odpowiedz
Biorę ok 30 suplementów na daną chwilę. Z tym ,że zmagam się z niedoczynnością tarczycy i jestem dość nerwowy (jod, selen, ashwagandha, waleriana, gaba). Podstawa dla każdego to moim zdaniem rozsądne dawkowanie witamin z grupy B, witamina c jako antyoksydant, witamina d3+k2, omega 3, magnez i cynk. Reszta według niedoborów i indywidualnych potrzeb.
anihilacja - Biorę ok 30 suplementów na daną chwilę. Z tym ,że zmagam się z niedoczyn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@N0vember: żadnego, chyba, ze masz gdzieś zdrowe odżywianie, chcesz jeść sam syf i nieco zmniejszyć niedobory. Dla osoby, która prowadzi w miarę rozsądna dietę tego typu preparaty nie przyniosą jakichś wymiernych korzyści.
  • Odpowiedz
@Yratsjowt_799: Podzielone na cały dzień, część w pudrze część w tabs. :-) Grunt, że po latach doświadczeń i testów wybrałem dla siebie już zestaw idealny. 3/4 suplementów to ściema. Z tych 30 ( testowałem ponad 100 różnych od apaptogenów, po aminokwasy itd) i tak zostanie maksymalnie 10 rzeczy które będę stosował codziennie.
  • Odpowiedz