Wpis z mikrobloga

@Bunch: no widzisz a Tusk nie traci czasu na pierdoły, obstawiam że ma hasło bo telefon wymusił (w iphonie jest to typowe na przykład), to po co ma se utrudniać życie na dodatkowe ruchy, raczej nic co cenne się nie załatwia przez telefon, bo można wykraść mimo wszysto
@nieocenzurowany88: Z bezpieczeństwa w internecie to miałem jakieś zajęcia w podstawówce i już jako gówniak wiedziałem, że nie można ustawiać hasła "1111" albo "1234" xD
Ktoś ma zaległości do nadrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nieocenzurowany88: tak serio to nie rozumiem oburzenia. Skoro i tak teraz widać jaki kod wklepuje to jaka różnica czy miałby superzaawansowany 6-cyfrowy (XD) kod, czy sześć piątek?

Aczkolwiek zastanawiam się czy nie ma jakiegoś #!$%@? regulaminu, który zabrania posłom Rzeczypospolitej używania odcisku palca/faceId, żeby Chińczyki nie ukradły tych danych biometrycznych xD po 8 latach pisu jestem w stanie w to uwierzyć
Przecież tak właśnie dojeżdżasz do pozycji premiera. Wszystko po najmniejszej linii oporu. Niemcy każą - robisz. Każą wpisać hasło - wpisujesz 55555. I tak gość otwiera swój telefon szybciej niż każdy z was i dlatego jest premierem a nie wy. Zawsze mówiłem, że Tusk to ryba, która cały czas płynie z prądem. Dlatego tak daleko dopłynął. I to jest najlepszy przykład. Smutne, ale prawdziwe.