Wpis z mikrobloga

#wislakrakow
Dla tych narzekających
Pomijając bramakarza - mamy 9 pewniaków do składu
Jaroch - Uryga - rzut monetą czy Colley/Łasicki - Junca
Villar - Duda - Alfaro -Carbo - Goku
Rodado
Chodzi mi o to, że my nie mamy nawet solidnych 11 graczy, bo czy ktoś mi powie że wartością dodaną jest Szot? Baena? Gogół? Krzyżanowski? Sobczak? Sapała?
  • 8
@1906pel to ja zapytam kto tą kadrę kompletował i komplementował przed sezonem?
Wymieniłeś 10/11 zawodników czyli pełną jefynstkę :) a co do rezerwowych to:
Sapała - były zawodnik mistrza Polski
Sobczak - gość którego każdy pierwszoligowiec wziąłby z pocałowaniem ręki? Gość regularnie strzelający bramki w 1 lidze?
Gogół - który w meczu z Lechią był najlepszy na boisku,dodatkowo z jakiegoś powodu to on a nie dyda dostał powołanie do młodzieżówki?
Krzyżanowski -
@1906pel problem jest taki, że my nie potrafimy wykorzystać potencjału/umiejętności zawodników. Obarczylbym winą za to przede wszystkim trenera, choć dzieje się tak nie od jednego sezonu, a od kilku. Większość zawodników u nas zalicza regres, a w innym środowisku gra dużo lepiej.
  • 0
@trostyt: Zgadza się, chodziło mi o to że o ile pierwsza 11 jest ok, to rezerwa to dramat, w sytuacji kontuzji/kartek jest lipa.
Co z tego że Sapała był mistrzem Polski? Jego podsumowanie to czerwona kartka w 10 minucie,czy w ostatnim meczu z Lechią dośrodkowanie w ostatniej minucie w jedynego gościa w murze.
Sobczak - piszesz że gość regularnie strzela bramki, a ja twierdzę że on w poprzednim sezonie strzelał z
@1906pel coś Ci się nie sklei teoria bo np Arka nie ma w ogóle wartościowej ławki. Nasza ławka to podstawowi zawodnicy innych klubów w tej lidze choćby Starzyński w łącznej który u nas nie zmieścił się na tą wspomnianą ławkę.

@Mistrz_Yoda_ Gruszkowski to było dramatyczne drewno o dobrej wydolności i dobrej budowie ciała. W obronie słabo do przodu jeszcze słabiej plus duże babole. Szocik nie jest wirtuozem ale przynajmniej poniżej pewnego średniego