Wpis z mikrobloga

no nie jak masz dziecko to dziecko jest ważniejsze jakbyś był ojcem to byś zrozumiał


@naksu: chodzi też m. in. o to, że nowy facet nigdy nie będzie ojcem takiego dziecka, a to oznacza, że nie będzie miał prawa do zdania w kwestii wychowania, edukacji itd. Na każdym kroku będzie sprowadzany na ziemie, że "To nie jest Twoja córka" albo "Nie będziesz mi rozkazywać, nie jesteś moim ojcem.". Ale oczywiście obowiązek
@OlFunkyBastard: no ale facet musi sobie zdawać sprawę, że może jej odbić także sam sobie winien jest trzeba umieć przewidywać konsekwencje jak się jest dorosłym, ciąża to nie jest kac, który na drugi dzień mija jak się weźmie tabletkę XD ja w ogóle jestem zdania, że każdy facet powinien chodzić na zajęcia z przygotowania do założenia rodziny, poznać jak przebiega ciąża, jak kształtuje się dziecko etc i dopiero wtedy zapładniać jak
czemu chłop ma być ważniejszy od własnego dziecka? chłop raz jest raz go ni ma a dziecko jest z tobą na zawsze o ile właśnie nie stawiasz chłopa nad dziecko


@naksu: to po co się wiązać z takim karyńskim podejściem. ?:)
@CultedelaRaison: widzisz, mnie dzieci jako takie nie przeszkadzają, sam jestem ojcem. Tylko że moja córka od ponad dwóch lat nie mieszka ze mną. Wyprowadziła się na drugi koniec kraju. A jak widzę kobietę, w wieku zbliżonym do mojego, która ma dzieci w wieku szkolnym, to uciekam jak najdalej. Tym bardziej, że w wielu takich przypadkach, gdy dziecko ma te 13-16 lat, to jest w tle gdzieś ten "były", ojciec dziecka. Już
no ale facet musi sobie zdawać sprawę, że może jej odbić także sam sobie winien jest trzeba umieć przewidywać konsekwencje


@naksu: niesamowicie głupia i nieobiektywna argumentacja. To samo można by napisać o bitych kobietach lub ofiarach gwałtu tylko wtedy byłabyś zapewne wielce oburzona.

a w ogóle jestem zdania, że każdy facet powinien chodzić na zajęcia z przygotowania do założenia rodziny, poznać jak przebiega ciąża, jak kształtuje się dziecko etc i dopiero
Czyli kobieta dała d... bez sprawdzenia czy facet będzie chciał wychowywać dziecko.


To bardzo dojrzałe z jej strony...


@OlFunkyBastard: czyli w tę stronę jest ok ale w drugą to już nie XD
@BeatboxRocker: ja tam nie przepadam za niezależnymi kobietami. Lub przynajmniej takich które tak o sobie myślą.
Jak kobieta jest niezależna czy silna to po co jej mężczyzna.
Rzeczona Sandra jest na tyle głupia że napisała prawie że wprost że szuka sobie niańko sprzątaczki bo nie ma siły robić wszystkiego sama. Świetna podstawa na budowę związku.. xd
Podkreślenie że dziecko jest najważniejsze to taki gwóźdź do trumny.
Ja np jako partner mam