Wpis z mikrobloga

@norbert108 A więc po pierwsze nie mam 20 lat tylko za 5 dni 31. Gdybym miał obecna wiedzę i 20 lat to moje życie wyglądałoby o 180 stopni inaczej. Akurat życie mam fajne mam mieszkanie partnerkę ale to wszystko głównie jej zasługa. Ja mam pracę fizyczną której nienawidzę i właśnie niedawno zacząłem się uczuć do matury której nie posiadam. Ale wracając do pytania, bo widzisz kolega napisał "Czy mieliśmy zakaz chodzenia do
@norbert108: @Notes

Dobra chłopaki, bo widzę, że standardowo zaczęliście bić pianę. Wskażcie zdanie w którym piszę, że praca w kołchozie to wina rodziców.

Ja mam problem z tym że sprowadzili mnie na świat, gdyby nie to, nie musiałbym pracować, ani zdobywać wykształcenia, w ogóle nic bym nie musiał. I problem mam z tym, że ktoś decyzję o moim istnieniu podjął bez mojej zgody, bo chciał pobawić się w rodzinę.

To mi
GrimesZbrodniarz - @norbert108: @Notes

 Dobra chłopaki, bo widzę, że standardowo zac...

źródło: 1089187420177956873

Pobierz
@DarkZizi: No to Ty z wyglądu musisz być co najmniej 6-7/10, skoro zainteresowała się Tobą dziewczyna z inteligenckiego domu, a sam #!$%@? w kołchozie. Po prostu nadrabiasz wyglądem, bo niby czym innym? Gdybyś tego nie miał, nie miał baby, to zapewniam, że odechciałoby Ci się uczyć.
@kamil150794 a jak ma wyglądać? Spodziewasz się że nieatrakcyjny facet zdobędzie kobietę o urodzie modelki? Ot albo pójdziesz na kompromis albo będziesz samotny
@976497 niestety, zresztą z ewolucyjnego punktu widzenia wysoka inteligencja i mydlenie abstrakcyjne to jest ślepy zaułek przez który przedstawiciele gatunku są w stanie wyzbyć się albo mocno stłumić instynkt rodzicielski
A po za tym każdy gatunek prędzej czy później wymrze i tyczy się to nie tylko ziemi ale jakiegokolwiek