Wpis z mikrobloga

@Aeterna: Nikt nie czepiał się o wiek, jeśli jedyne gry na jakie Cię było stać to te dodawane do CD-Action/Playa/Clicka, czy Cyber Mychy, a za wszystko inne płaciłeś płaciłeś tym, że po misternej akcji pobierania z RapidShare'a w gminnej kawiarence internetowej często i tak któryś z 20-30 partów był uszkodzony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Aeterna w media expert dopiero osoba powyżej 13 roku życia może sama kupować więc wszystko zależy od firmy. I tak jak robiłem było to respektowane głównie jak jakiś gówniak najpierw łączył się do głośnika i puszczał gówno pokroju cypisa a potem chciał se jakąś gierkę kupić c:
Z mama to ja kupowałem gta3 xD


@Flypho: To akurat był klasyk, pamiętam jak niektórzy dostawali pierwsze komputery na komunię i od razu wlatywało gta, jak ziomek był bananem to dostał IV i jego stara dzwoniła po informatyka żeby mu to zainstalował XD
Nikt nigdy nie robił mi problemów ze sprzedażą gry za gówniarza xD


@dorkas: ja musiałem lecieć po tatę całe miasto, bo mi nie chcieli Half-Life 2 sprzedać, ale fakt, tylko raz się zdarzyło.
@dorkas: ja miałem raz jedyny w empiku przy zakupie preya, podchodzę do kasy kładę grę na ladę i 50 zł (kiedyś to był piniondz xd) a babka mówi czy mam dowód albo legitymację ja mowie że nie mam przy sobie a ona że niestety ale nie może mi sprzedać gry xd to biorę pięć dych z powrotem i wychodzę xd

A w takim media markcie kupowałem np vice city i bez