Wpis z mikrobloga

Całkiem fajna Ukrainka. Moim prywatnym zdaniem możemy przyjąć każdą liczbę młodych i ładnych Ukrainek. Są bardzo sympatyczne i mają niskie oczekiwania dzięki czemu praktycznie każdy może taką mieć. Nawet jeśli wcześniej z #p0lka nie wychodziło i dawały ci kosza to z Ukrainką ci wyjdzie. #ukraina #polska #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #plodnajulka #ladnapani #ladnadziewczyna #tinder
chemikorganik - Całkiem fajna Ukrainka. Moim prywatnym zdaniem możemy przyjąć każdą l...

źródło: IMG_5552

Pobierz
  • 21
@LonNon: ta choroba skóry to po prostu piegi. Musiała w lato długo przebywać na słońcu.
Ja serio nie wiem o co się przywaliliście, bo macie tu zdjęcie normalnej babki z minimalnym makijażem. Ładny kształt twarzy, dobre proporcje. A wykopek już szkaluje, że brzydka. A poza tym raczej nie jest gruba. Twarz ma szczupłą, a ramie tak wygląda ponieważ sama sobie selfika walnęła i czymś telefon trzymać musi (perspektywa)

Człowiek patrzy na
mają niskie oczekiwania dzięki czemu praktycznie każdy może taką mieć.


@chemikorganik: nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Może nie maja oczekiwań wzrostowo/wyglądowych ale finansowe już jak najbardziej, zapomnij też o tym że wyjdzie z jakąś inicjatywą, a tym bardziej zapłaci za siebie gdziekolwiek. Jeśli odpowiada ci bycie beciakiem-sponsorem to rzeczywiście w sam raz dla ciebie.
@kaczeridi: @proton_ @zeszyt-w-kratke Jakoś w Polsce widziałem je tyle razy z Ukraińcami którzy Wyglądają poniżej przeciętnej a a pracują w jakimś magazynie czy fabryce i zarabiają trochę powyżej minimalnej. A Polacy w porównaniu do Ukraińców wyglądają trochę lepiej no i zarabiają już więcej. Zawsze można iść do wojska do policji do straży granicznej masz piątkę na start. Oczywiście potem jest więcej. A Ukrainiec nie pójdzie bo trzeba mieć polskie obywatelstwo. Ale