Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: Btw troszkę mi się pomyliły ceny serii 3 z x3. Porównywalnie wyposażone 330i co tesla 3 LR po rabacie wychodzi za około 250k czyli tyle co tesla przed dopłata (żeby było uczciwiej).

Co innego bez rabatów ;)

Tym nie mniej, BMW ma najwyższe ceny serwisu na rynku więc w przeglądach zaraz się ta różnica jeszcze bardziej rozjedzie.

Od grudnia podobno ceny pakietów serwisowych BMW idą w górę o skromne 100%.
@PiotrFr: wiem że bardzo lubisz elektryki ale osobiście wolałbym zejść niżej modelem na rzecz benzyny. Chyba że bierzesz auto na 2-4 lata to bierz panie to co Ci najlepiej wpada w oko i ciesz sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: @PiotrFr Rozsądek podpowiada benzynę, ale mając wybó diesel czy bateryjki to mająs panele w domu i możliwość taniego łądowania to brałąbym bateryjke chyba. 122 konie to bez szału, coś tam można pózniej pomodzić, ale to już nie to samo co prawilna benzynka ;/
wiem że bardzo lubisz elektryki ale osobiście wolałbym zejść niżej modelem na rzecz benzyny


@Dioxe: Ale ten diesel jest najtańszą wersją? xD

Ty chciałbyś jeszcze bardziej schodzić z modelem przy bazowym golasie 316d byle by tylko nie brać ev? xD
@Katiee: Nawet jak masz droższy prąd to różnica w cenie jest bardzo duża. No i sorry, ale na tekst o tym że 122 konie nie mają szału i będziesz robił chiptuning to żenada bierze.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

122 konie nie mają szału i będziesz robił chiptuning to żenada bierze.


@cwlmod: Ale o co Ci chodzi ? 122KM to nie jest jakoś dużo, raczej jak OP bierze BMW to pewnie żeby sobie czasem poszaleć, a z taką moca to szybko bedzie miał niedosyt.