Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@grastanislaw: też tak miałem ileś lat temu tylko nie w Warszawie. Z jednej strony Jarosław ze swoją durną przemową, a z drugiej banda kretynów krzyczących debilne hasła. Pojechaliśmy do domu.
  • Odpowiedz
@grastanislaw u mnie ta sama historia - byłem raz lata temu i wystarczy ( ͡º ͜ʖ͡º) sporo normalnych ludzi ale całość przeplatana kompletnymi debilami z gwoździem w mózgu którzy nadawali ton całej tej "imprezie".
  • Odpowiedz
@grastanislaw Mój 15 letni syn poszedł z kolegą. Dzwoniłem jak tam. Stwierdził że jest w szoku. Banda sebiksow. Nacjonalistyczne i homofobiczne hasła. Niszczenie flag EU. Abortowane płody na transparentach. Nie przeszli przez most. Zeszli z trasy bo jak stwierdził, było mu wstyd. Z jednej strony szkoda że tak to wygląda, z drugiej dobrze że normalne pokolenie rośnie.
  • Odpowiedz
@grastanislaw: W Polsce bardzo mało jest zdrowego patriotyzmu bo tutaj mentalnie jest wschód a na wschodzie obwiązuje zasada dziel i rządź. Zawsze jedni muszę być lepsi od drugich, jeden kocha ojczyznę mocniej niż drugi a potem okazuje się, że obaj odwalają po cichu jakieś łajdactwa.
RitmoXL - @grastanislaw: W Polsce bardzo mało jest zdrowego patriotyzmu bo tutaj ment...
  • Odpowiedz
@grastanislaw: dlatego nikt normalny na ten marsz nie chodzi. Tak przy okazji, teściowie urlopują w Trójmieście i dzisiaj przez telefon zachwalali mi marsz w Gdańsku. Kilka razy powtórzyli, że strasznie mało policji, ludzie jakoś bardziej uśmiechnięci niż w Warszawie ¯\(ツ)/¯ Samo się komentuje. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie normalniej. I nie chodzi mi o flagi lgbt, a o brak kiboli, rac, konfederacji i reszty gówna od bąkiewicza.
  • Odpowiedz
@grastanislaw: Teź dziś byłem pierwszy raz na marszu. Atmosfera była całkiem przyjemna, świeciło słońce, rozdawali chorągiewki, był przejazd motocyklistów i starych polskich samochodów, wozów strażackich. Obeszliśmy miasto dookoła i w miejskim parku było wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych (to już trochę nie dla mnie). No i się okazało w parku, że moja trzylatka zna hymn (pewnie w przedszkolu śpiewali). Oczywiście to nie było w Warszawie, nie spaliliśmy żadnego samochodu i takie tam.
  • Odpowiedz
No i stało się to - otworzyli mordy. Ludzie z konfederacji, inne gówno hasła, od których chce się rzygać. Nie opowiadam się za żadną partii, ot, jestem człowiekiem świata, naszego zgiełku, to słysząc hasła typu - cytuje - zakaz pedałowania, Polska dla Polaków - które są skandowane przez tłumy, czy inne umiejszajace np. Unii Europejskiej to chce mi się rzygać.


@grastanislaw: Co chłop skoczył na główkę do basenu i dziwi się,
  • Odpowiedz