Wpis z mikrobloga

Czyli 4 gości uciekło z etatu żeby popracować na luzaku bez bata nad głową. Robią sobie streamy, gadają o piłce.

Nagle jeden z nich zaczyna #!$%@?ć za trzech i ma pretensje do pozostałych że nie są tak fajni jak on i nie chce im się #!$%@?ć jak na etacie. I oczywiście chce renegocjować umowy, bo pojawiły się chore pieniądze, którymi musi się dzielić tak jak się umówili.

Chciałbym być w tej knajpie gdzie pojawił się pomysł #kanalsportowy bo mam wrażenie że to Krzysiu robi dymy.

Btw znamienne jest to jak wielu chłopaków po cieczce z #weszlo ja przykład #tetrycy czy Smyk, mówią że w końcu mają worklife balance.
  • 30
@miluvzkittenz Jak mówiłem, rozumiem że nie chcieli schodzić z hajsu dla typa który kanał SPORTOWY potraktował jako trampolinę od zostania celebryta pozasportowym.

Zawiodło tu zapewne:
- zbyt luźne ustalenia początkowe co do tego co, o czym i ile robimy
- brak dialogu w czasie wspólnej pracy. Spotkania raz na pół roku to żart
@BarszczZUkraincow: umowy są też po to, żeby je renegocjować kiedy zmieniają się warunki. Jak firma się rozrasta, to nie może tkwić w ustaleniach sprzed lat, bo to ją hamuje. Z tego co Stanowski tłumaczy (i nikt nie zdementował) dał im kilka opcji, dość atrakcyjnych z resztą, a jedną z tych opcji jest po prostu sprzedanie swoich udziałów i chłopaki z kimś innym mogą się bawić po staremu. I o ile mam
@metaxy Nie jestem przekonany czy resztą poza Stanem chciała wejść w KS na 110 procent, nawet kosztem zycia prywatnego. Myślę że wielu dziennikarzom odpowiadałoby to gdzie jest obecnie KS i lekkie wyhamowanie nie byłoby tu dużym problemem. Nie jest to wg mnie nic złego. Bolało to najbardziej Staną który cały czas szukał nowych kierunków.

Renegocjacja finansów między założycielami nie jest dla mnie w żadnym stopniu oczywista. Od początku było wiadomo, że materiały
@BarszczZUkraincow: sztuką jest napisać tyle ale nie napisać nic. I jakie wnioski, Stanowski "robi dymy"? To dobrze czy źle? Ma do tego uzasadnienie, czy nie? Chłopie, ty się zastanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A że prawo do tego ma jest oczywiste, i to ma całkowite. To prosty patus z Dębicy pierwszy kłapał ryjem bez minimum powodu, gadając krzywdzące bzdury. Od tego momentu Stanowski miał pełne prawo mu
@BarszczZUkraincow Typ wszedl w układ 4 wchodzi i 4 robi, po jakims czasie okazalo sie ze sam robi za 3 nierobów. Też bym się #!$%@?ł mając takie zero i bumelanta jak Borek w timie.

Może inaczej widzieli swoją przyszłość ale gówno robili.
Zobaczymy za pół roku. Stano pewnie u siebie będzie robić po 1kk wyświetleń, a tamte czopy po 10k tyle co pani Krysia amatorka co nagrywa jak się piecze sernik (w
@BarszczZUkraincow A no i to też nie chodzi o to, że ktoś bardziej lubiany jest czy lepiej mu troszke idzie (o tym też Stano mówił). 95% wyświetleń tego gówno Kanału to Stano, same top wyświetlenia to Stano. Borek gówno robił, a tamci dwaj to smęciarze.