Wpis z mikrobloga

@hostinghouse_pl: właśnie do was się przenoszę ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie to miałem problem ze wszystkim po kolei, nie chciało mi zaimportować bazy danych, musiałem każdą tabelę z osobna xd Potem nie wiem czemu pomijało mi pliki przy przenoszeniu przez filezilla. Ale po prostu spakowałem i przeniosłem zipa i rozpakowałem przez menedżer plików w direct admin. I działa. Dobrze, że mam internet z uploadem 300mbps to
Tylko nie wiem jak z emailami, przeniosłem póki co folder "imap" i wrzuciłem u was, coś jeszcze muszę zrobić aby działało?


@KonwersatorZabytkow: całkiem prosta metoda:
robisz inne konto, na innym serwerze, inna domena (tam gdzie masz teraz wszystko zniknie) - kopiujesz tam wszystkie wiadomości
przenosisz domenę, i gdy masz pewność, że jesteś podłączony do nowego serwera - przenosisz wiadomości z powrotem na tamto konto ;)
@Liro: W teorii tak. Z naszego doświadczenia wynika, że nie zawsze ta opcja działa poprawnie. Jeśli masz zbyt dużo danych na koncie % w stosunku do dostępnej quoty, to backup się nie wykona. Niektórzy dostawcy też blokują wykonywanie kopii w ten sposób w ogóle lub w określonych godzinach. Zdarzają się też inne problemy. Po imporcie natomiast musisz zmienić nazwy baz danych i ich użytkowników, ścieżki jeśli są zapisane w konfiguracji bo