Wpis z mikrobloga

#deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #dom Mireczki, co siądziecie o tej inwestycji?? wpadły mi w oko domki jednorodzinne w Góraszcze k/Warszawy.. Parter+ Piętro+użytkowe poddasze + Garaż + miejsce postaojowe - więc ogólnie git.. Prace już się zaczeły - ale tak patrzę i nikt jeszcze nic nie kupił ani nie zarezerował - a prypadku innych podobnych inwestycji to już dziury w ziemi są albo kupione albo porezerwowane - więc mi się lampka zapaliła.. deweloper to jakiś Dom4U, mało informacji w Sieci. Na co zwrócić uwagę, o co podpytać dewelopera? Gadałem z nim wstępnie ale koleś jakiś dziwny.. mówił że klucze moga już być po wakacjach ale jeszcze trzeba czekać na wydzielenie administracyjne lokali, pytałem też o przeniesienie własności to tłumaczył że jest prawo tylko do lokalu.. niegdy nie kupowałem domu jednorodzinnego więc nie do końca wiem na co zwrócić uwagę.. tutaj link do tej inwestycji, co sądzicie? O co zapytać jeszce typa?
http://dom4u.waw.pl/
Pobierz ZawzietyRobaczek - #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #...
źródło: stan3
  • 10
już dziury w ziemi są albo kupione albo porezerwowane


@ZawzietyRobaczek: o nie, napewno uczciwy deweloper nie oszukiwałby z fejkowymi rezerwacjami żeby wywołać efekt pośpiechu u kupującego

Ostatnio jak patrzyłem na inwestycje Develii to po 2 tygodniach wszystko co lepsze było porezerwowane a po 3 miesiącach te mieszkania nagle były dostępne hmmmmmm

Jak kupowałem mieszkanie w Atalu to jedno się "odrezerwowało" akurat jak byłem na miejscu i rozmawiałem o detalach. Babka powiedziała
Fejkowe rezerwacje u deweloperów domów są nagminne. Dostaje przynajmniej raz w tygodniu maila/sms ze jednak jest dostępne z inwestycji które kiedyś oglądałem miesiące temu i które ponoć były wykupione wszystkie.

Domy a właściwie segmenty z Twojego rysunku to bym się zapytał o

1. Stan prawny - czy to jest dom z oddzielna KW i własnością ziemi czy jednak mieszkanie - tego drugiego bym unikał jak ognia
2. Technologia - grubość ścian działowych,
@ZawzietyRobaczek: To jest koło wiązownej?

Jaki metraż?

Ogólnie to takich inwestycji jest spoko i są ograniczone tym, że dojazd wyłącznie samochodem. Jak masz w miejscowości pociag, to cena i zainteresowanie gwałtownie rośnie.