Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako mężczyzna mam w swoim życiu wyłącznie koleżanki i przyjaciółki. Zdecydowanie lepiej mi się dogaduje i spędza czas z nimi niż z innymi chłopami - którzy zazwyczaj są nudni i nie mają żadnych zainteresowań. Otwieram dyskusję

#niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
@mirko_anonim: zwyczajnie trafiłeś w grono z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, płeć nie ma znaczenia, a jeżeli uważasz, że faceci są nudni i nie mają ciekawych zainteresowań, to masz za małą próbkę statystyczną, aby podsumować wszystkich, ja mam ekipę znajomych, która jest mieszana jeżeli chodzi o płeć i w grupie zawsze znajdujemy wspólny język i mamy wspólne zainteresowani.
@mirko_anonim: jak jesteś impotentem i ci nie staje to faktycznie możesz spędzać czas z koleżankami bez podtekstów seksualnych. Zdrowy mężczyzna dąży do zapłodnienia, najlepiej jak największej ilości kobiet. Co wymusza na nas normy kulturowe.
Anonim (nie OP):

Czyli mówicie że sauna z kolegą jest bardziej męska i hetero niż Netflix z koleżanką? Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to wiadomka, przecież nie ma nic bardziej męskiego, niż seks między mężczyznami, bo biorą w nim udział tylko mężczyźni.


· Akcje: Odpowiedz
Anonim (nie OP): Też tak mam i zawsze miałem. Faceci zawsze są nastawieni na rywalizację. Często są porównania ze sobą, zazdrości, przechwalanie się. Z laskami jest inaczej. Mamy inne zadania, inne oczekiwania. Rozmowy są takie luźniejsze bez napinki.

Minus jest jednak taki że jak laska znajdzie sobie chłopa to z automatu przyjaźń leci do kosza. Z facetami jest podobnie bo dużo z nich wpada pod pantofel ale jednak jest dużo większe
@mirko_anonim: Po prostu jesteś nudny jak baba. Mam teraz wątpliwą przyjemność gadać dużo z babami i rzygać się chce od tego jak bardzo trzeba ciągnąć je za język. Większość z nich nie ma zainteresowań, mają problem ze składaniem zdań i nie wykazują żadnego zaangażowania w rozmowę. No ale jak lubisz być małpą w cyrku to nic dziwnego, że ci to pasuje.
✨️ Autor wpisu (OP): @NieBendePrasowac zaskoczę, ale laski też interesują się grami i F1. Jak masz dobry układ to sobie elegancko ruchasz podczas oglądania wyścigu i wspólnie przeżywacie emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że wolisz oglądać z kolegą, tylko pytanie kto wtedy kogo?


· Akcje: