Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako mężczyzna mam w swoim życiu wyłącznie koleżanki i przyjaciółki. Zdecydowanie lepiej mi się dogaduje i spędza czas z nimi niż z innymi chłopami - którzy zazwyczaj są nudni i nie mają żadnych zainteresowań. Otwieram dyskusję

#niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
@mirko_anonim: tez przez wiekszosc zycia mialem tylko kochanki i kolezanki, bo typy to wieczne napinki, pompowanie ego, porownywanie sie we wszystkim (nawet jak jestes na topie to ma konsekwencje glownie negatywne).

Ostatnio mam kolegow i sobie razem zeglujemy albo jezdzimy na narty. Tez moze byc, ale jednak laski duzo lepiej rozumieja emocje i jak nie tzipa to cyckami, a jak nie cyckami to rozmowa z nimi jest duzo kompletniejsza
ale generalnie przyczyna tego stanu jest zazwyczaj właśnie taka


@hadrian3: szczerze? jak znam kilku dandysow i wiem po sobie to przyczyna zazwyczaj jest odwrotna.
Lochy sa zapatrzone w Ciebie i taki oto narcyz lubi sobie brylowac wsrod tzipek.
Jak locha zaczyna fikac to jest aut i sie dobierze nowego karpika do stawu / na orbite.

Analogicznie dzialaja rozowe, ktore sie "nie moga dogadac z babami". Nie dziwne, skoro wykazuja same psychopatyczno