Wpis z mikrobloga

@Krs90: Oczywiście, ze legendary, bez sensu teraz grać w oryginał. Kotora, zarówno 1 jak i 2 przechodziłem już kilka razy, ale chyba lubię wracać do tego co już znam, nowsze gierki jakoś mnie ta nie przyciągają.
Andromeda będzie grana?


@Quazu: Sam nie wiem, prawdę powiedziawszy czytając opinie, że nie ma nic wspólnego z trylogią odpuściłem ją. Mam gej pasa, w którym jest dostępna, więc może i czas nadrobić tę zaległość. Ale to dopiero po kotorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kauabang: Kotora już mam tak przemielonego że nawet mi się nie chce go instalować xD Jedyneczka wyszła na androida, możesz sobie na tablecie/fonie przejść :p Na windowsie współczesnym miałem już problemy z rozdzielczością i wywalaniem gry przy zmianie lokacji. Co do andromedy to na początku miała złą opinie przez bugi i niedopracowanie, teraz to jest solidne 7/10. No i co Mass Effect to Mass Effect, wszystko w tym uniwersum bym łykną.
Jedyneczka wyszła na androida


@Quazu: Mam kupionego od wielu lat, ale nie potrafię grać w gry na telefonie. Jedynie na kiblu, ale tam nie ma czasu na ambitne produkcje xD

Kotora już mam tak przemielonego


Nigdy nie grałem w restored contend do dwójki, a skoro mam grać w dwójkę, to wypadało by też od razu ograć znowu jedynkę