Wpis z mikrobloga

@sanctioned_suicide: Polecam bonespear. Na 58 poziomie zabiłem za 4tym podejściem eliasza aby wejść na T4. Teraz mam 66 i większość potworów na 75 ściągam na 1-2 dzidy po tym jak dropnąłem unikalny helmet pod ten build. Niestety, ale w late trzeba czasami się nabiegać i pomanewrować między wrogami aby nie zdechnąć :D
  • Odpowiedz
@78702318667314: tego jestem świadomy właśnie:D jednak jest to trochę frustrujące, jeśli po kilka razy sie ginie. Pod bonespear mam nawet kilka unikatów, z tego co pamiętam. Jak to czyści paczki mobkow? @majFriend Czytałem właśnie o tym buildzie, ale z tego co widziałem, to bez kilku unikatów ani rusz
  • Odpowiedz
@sanctioned_suicide: z hełmem Deathless Visage to czyszczę całe grupy na 2 dzidy. Ja trzymam się tego buildu - trochę czasu zajmuje przestudiowanie i ustawienie wszystkiego: https://maxroll.gg/d4/build-guides/bone-spear-necromancer-guide

Aby dzida działała to generalnie mega ważne są w itemach szanse na crita, %dmg od crita i crita od kości. Dlatego też teraz latam jeszcze z dwuręcznym mieczem, który zapewnia sporo dmg. Ale zamierzam się przenieść na jednoręczny + focus jak tylko dropnę coś fajnego.
  • Odpowiedz
@sanctioned_suicide: na ND 100 to normalnie ze schodzimy na strzał. Ja np mam na czarodziece blyakawice ktore ogluszają przeciwnika o wtedy nic mi nie robią przez 3sek.
Mozna uzyc aspekt ktory daje 66% do pancerza i bariere 10000hp oraz w wampiryzmu na umocnienie.
  • Odpowiedz