Wpis z mikrobloga

@i-marszi dlatego gdzies tam wyżej napisalem ze nie popieram zadnych skrajnosci, ani tych z lewej ani tych z prawej. Skrajności szkodzą. Ja nikogo nie bronie. Stwierdzam fakty.
  • Odpowiedz
@FlasH no i na zdjęciu widzimy totalny paraliż śródmieścia w Warszawie

a nie, to zamknięte tylko dobre 150 metrów krakowskiego przedmieścia, gdzie zwykłe samochody i tak mają permanentny zakaz poruszania się, i jest ono zamykane dla autobusów bez i tak co chwilę, nawet kilka razy w miesiącu. A "zdezorientowani" piesi nie widzą co zrobić bo muszą przejść na drugą stronę pustej jezdni XD
  • Odpowiedz
@cybulion:

wydaje mi sie ze Autostrada to nie jest dobre miejsce do protestowania.


No oczywiście, że debilne miejsce. Ale jaranie się tym, że typ za takie durne zachowania ich zastrzelił to jeszcze większy debilizm. Powinni zostać ukarani wg prawa jeśli nie mogli przebywać w tym miejscu.

Czy może trzeba strzelać do każdego, kto wg nas zawinił?
  • Odpowiedz
A blokowanie Śródmieścia, bo się idzie złożyć wieniec 10-go? Wtedy też można strzelać?

Każdego #!$%@? można zastrzelić, czy tylko lewaka?

@FlasH: w obu przypadkach powinien być zakaz blokowania drogi. Można protestować bez wkur wiania innych
  • Odpowiedz
@FlasH: Normalnie protesty możesz sobie ominąć objazdem - tutaj masz jedyną drogę i pajaców których sprawa absolutnie cię nie obchodzi

Już pominę to że ci tzw "aktywiści klimatyczni" biorą się za temat totalnie od dupy strony - nikt kto na serio zainteresował się tematem nie traktuje ekoterrorystów na poważnie

Mamy 2 opcje
1. całkowicie zarzynamy ekonomię światową żeby "Ziemia się nie ugotowała" - powrót do powozów konnych, własnych grządek z kartoflami
  • Odpowiedz
kiedy mowa o warszawie a tobie sie stolice pokielbasiły i powód XD


@cybulion: mowa była o blokadach ulic xD nie wykręcaj się teraz

z powodu agresywnych protestów antyrządowych ludzi pokroju obywatele RP


@CheSlaw: nie łżyj. Obywatele RP nigdy nie protestowali agresywnie, stali grzecznie z boku - za to agresywna była sekta smoleńska.
  • Odpowiedz
  • 0
@FlasH: Normalnie protesty możesz sobie ominąć objazdem - tutaj masz jedyną drogę i pajaców których sprawa absolutnie cię nie obchodzi


@Phallusimpudicus: to rzeczywiście uzasadnia zastrzelenie dwóch ludzi - nie ma tematu.

A jak ich zastrzelił, to przejechał dalej, czy nie?
  • Odpowiedz
@cybulion: ja jestem za krotki na takie oceny. ty mowisz, ze ich ktos finansuje, ja tego nie wiem i wydawanie osadow w takiej sytuacji wydaje mi sie dosc glupie. zgadzamy sie co do jednego - strzelanie do ludzi jest #!$%@?.
  • Odpowiedz