Wpis z mikrobloga

@panKrzysztofKrawczyk

tak, biegali z kałachami i krzyczeli Klimat Akbar XD


Są różne przejawy terroryzmu. Nielegalne blokowanie dróg w imię idei utrudniając ludziom życie i prowadzenie biznesu to jeden z przejawów terroryzmu.

Gdyby u nas ktoś zastrzelił protestujących rolników blokujących drogę też byś klaskał uszami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To zależy

Można zgłosić protest i przeprowadzić go legalnie. Takie mamy prawo.

Same protesty rolników polegające na blokowaniu lokalnych dróg
@deziom

Typowa patoprawicowa hipokryzja


Po 1 - gdzie dostrzegasz tu hipokryzję? Nie używaj słów których nie rozumiesz, podałem ci dokładnie od czego uzależniona jest moja ocena takich zachowań i jest to uzasadnienie prawne.

Po 2 - patoprawicowa? Próbujesz mnie obrazić? To taki nowy poziom dyskusji? Brak ci argumentów to zaczynasz obrażać? To sprawia że sam siebie osmieszasz. Poza tym w którym miejscu zasugerowałem ci że popieranie działań obronnych przed terrorystami jest prawicowe?
@deziom

Oczywiście, że jesteś hipokrytą, do tego najbardziej obrzydliwym jak się tylko da.


I znów obrażanie bez jakichkolwiek argumentów

Jesteś chory psychicznie? Bo takie wrażenie sprawiasz.

A to, że napiszesz wysryw na pół strony, żeby sobie zracjonalizować swoją hipookryzje, nie sprawia że jesteś mądrzejszy jakby co xDD


A to że nie podajesz śladowych argumentów na swoje wysrywy a max co jesteś z siebie wykrzesać to obelga nie sprawia że masz rację a
Jeżeli ekoterroryści nie byli takimi idiotami i to na taką skalę to byłbym za wrzuceniem człowieka do paki. Jednak perspektywa się zmienia wiedząc jak oni działają. Tu nie chodzi 'tylko' o spóźnienie do pracy, zakłócania cyklu dnia X ludziom. Pamiętacie głośny przypadek jak tacy debile zablokowali drogę karetce - człowiek nie przeżył. I to niby jest dobre? XDDD Na bank to nie jeden przypadek gdzie praca służb została zablokowana. Teraz sobie wyobraźcie