Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym polecieć do Nowego Jorku w przyszłym roku, ale chce jechać bez różowej, ponieważ wiem, że nie da rady robić długich dystansów na nogach. Byliśmy w tym roku na wakacjach w Mediolanie i robiliśmy przez pierwsze dni 15 km po mieście, ona po 2 dniach odpuściła i siedziała cały dzień w mieszkaniu i ciężko było ją wyrwać, bo nogi ją bolały. Cały czas narzekała, że gorąco, że nogi bolą, że chce już wracać. Ona tym razem się upiera, że na pewno da radę i nie będzie narzekać. Próbuje jej powiedzieć, że nie da rady robić takich tras i mówię jak się zachowywała. Nie chcę, żeby mi zniszczyła kolejny wyjazd. Ktoś wie jak jej powiedzieć jej inaczej, że nie da rady.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 31
  • Odpowiedz
problem w tym że ona nie chce go puścić samego ;-)


@darek-jg: no ale w tym Mediolanie - zrobiła 15 km w jeden dzień a potem już siedziała w pokoju
ale jego wypuściła chyba?
bo jeżeli z powodu jej bolących nóg on nie mógł wyjść z pokoju to faktycznie nie warto z nią jechać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co byś powiedział, jakby ona chciała jechać sama na wakacje? Imo średnio by ci się podobało. Co do Twojego problemu, to zacznij z nią już teraz trenować wędrówki i będziesz miał pewność, że w przyszłym roku nie będzie problemu, masz na to sporo czasu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 25
@mirko_anonim zamiast rozmawiać to po prostu z nią zerwij i dajcie sobie spokój z tą farsą.
W normalnym związku jak ludzie lubią inaczej spędzać wakacje (ktoś może chcieć poleżeć przez tydzień na plaży, inny aktywnie zwiedzać), ale jednocześnie lubią spędzać czas wspólnie to potrafią się ze sobą dogadać. Zawsze można wypracować jakiś kompromis, jeden dzień mieć aktywniejszy, drugi bardziej chillowy, z punktu A do B iść pieszo, a z B do C
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no to rób jak uważasz, ale ogólnie dziwne to wszystko. Przyszłości długiej wam nie wróżę ¯_(ツ)_/¯. U mnie w związku w sumie podobna sytuacja, też bym nie #!$%@? jak dzik na wakacjach bo to żadne wakacje i żadna przyjemność, niebieski biega maratony, chodzi po górach i ogólnie jest aktywniejszy. Ale nigdy w życiu nie powiedziałby mi, że jedzie sam na wakacje bo za nim nie nadąże xD w życiu by mu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to kupcie sobie na miejscu jakieś używane hulajnogi elektryczne czy rpwery Mnie po kilku dniach chodzenia po 15km też by wszystko bolało i miałbym dość 'wakacji' xD
  • Odpowiedz