Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: ten Speed to z nich wszystkich najnormalniejszy. Wszyscy go podpuszczają - ciśnienie, kamery, krzyki, polskie tępe szlaufy, tak krój, tak nie krój - i tak całkiem spoko to wszystko znosi.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Nie zebym bronil bambo, bo zdziwilbym sie jakby potrafil sobie sam sznurowki zawiazac, ale taka ciekawosta:
w stanach nie jedza nozem i widelcem jak w Europie tj. noz w prawej, widelec w lewej rece. Oni jedza trzymajac widelec w prawej rece i okazjonalnie biora noz zeby cos pokroic po czym go odkladaja i znowu biora widelec do prawej reki.
cptyossarian765 - @51431e5c08c95238: Nie zebym bronil bambo, bo zdziwilbym sie jakby ...
  • Odpowiedz
w stanach nie jedza nozem i widelcem jak w Europie tj. noz w prawej, widelec w lewej rece. Oni jedza trzymajac widelec w prawej rece i okazjonalnie biora noz zeby cos pokroic po czym go odkladaja i znowu biora widelec do prawej reki.


@cptyossarian765: Jem tak samo, #!$%@? jakies sawłar wiwry które mialy na celu tylko i wylacznie umyslowa masturbacje elyty, ze oni lepsi od plebsu nawet w jedzeniu, bo
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238 ja do 27 roku życia jadłam tak jak się nauczyłam za dzieciaka, w prawej dłoni widelec, a w lewej nóż. Matka też mnie nigdy tego nie uczyła, ani nie upominała. Od dwóch lat staram się wyćwiczyć jedzenie prawidłowo czyli w lewej ręce widelec. Szkoda, że wcześniej nie zwracałam na to uwagi i jadłam tak jak się nie powinno. Jak się jest prawie 30 letnim prykiem, to takie z pozoru łatwe
  • Odpowiedz