Wpis z mikrobloga

Ile trzeba wydać w 2023 na ulepszenie pc żeby przez kolejne 5 lat pograć na wysokich ustawieniach w większość gier. Kupił bym osprzęt w UK. Chyba że warto kupić w Polsce to jak polecę za kilka miesięcy to bym przywiózł ze sobą.
Mam pc sam złożyłem w 2017 też wymieniałem części z listy poniżej i wydałem £800 i byłem mega zadowolony,ale obecnie Cities Skylines 2 działa jak kaszana na średnich ustawieniach przy 100k populacji.

Potrzebuje wymienić
-procesor
-plyte główną
-ram
-karta graficzna
-zasilacz
-chlodzenie procesora.

Obudowa i dyski są ok. Nie chcę zmieniać.
#uk #komputery #it #gry #citiesskylines #technologia #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy #komputer #oszczedzanie #cebuladeals #komputronik #pomagajzwykopem #pomocy
  • 27
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: 22 cale połowę dużego biurka to ile ono ma? 100cm szerokości :D. Nie rób sobie tego i zmień monitor, większa rozdzielczość, kolory, większa przeątkna dadzą Ci dużo więcej niż detale wysokie na 10 letnim szrocie.

Sam mam 27 1440p i zastanawiam się czy nie iść w 32' 4K ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@bartekppp: no około 100cm,
Nie potrzebuje więcej, szerzej bo staram się być minimalistą,
Ale znowu nie chcę inwestować 2000£+ na komputer, tym bardziej żeby obsłużył w 4k lub 1440p.
Mocny full hd pc mi w zupełności wystarczy. Żeby nie było spadków klatek po prostu na wysokich i ultra
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Ja swojego składałem chyba w sierpniu i poszło £1200 na sam pc, do tego monitor 34' 1440p dałem £350, Mimo że mam jeszcze konsole od zielonych i niebieskich i miałem na czym grać to jednak na pc lubię podpiąć czy to kierownice czy zwyczajnie na padzie zagrać
  • Odpowiedz