Wpis z mikrobloga

Kiedy w związku przestaje się układać

Mężczyzna:
-próbuje poznać co się zepsuło i stara się to naprawić
-robi wszystko żeby było dobrze, kupuje kwiaty, przeprasza, zaprasza w różne miejsca
-walczy do końca co aż często przeradza się w stalking

Kobieta:
-daje dupy innemu
-mówi byłemu że to jego wina i potrzebowała zrobić skok w bok

#blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #rozowepaski #tinder #przegryw #redpill
Fekalny_okuratnik - Kiedy w związku przestaje się układać

Mężczyzna:
-próbuje poznać...

źródło: clown-pepe

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik

Kiedy w związku przestaje się układać


Mężczyzna:

-próbuje poznać co się zepsuło i stara się to naprawić

-robi wszystko żeby było dobrze, kupuje kwiaty, przeprasza, zaprasza w różne miejsca

-walczy do końca co aż często przeradza się w stalking


Kobieta:

-daje dupy innemu

-mówi byłemu że to jego wina i potrzebowała zrobić skok w bok


#blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #rozowepaski #tinder #przegryw #redpill


Nawet nie wiesz ile masz racji :D dokładnie
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj Oczywiście, że kwiatki coś dadzą. Dadzą lasce pewność, że ma do czynienia z frajerem co się nie szanuje. Może jeszcze chwilę go potrzyma jako bankomat skacząc już po innych bolcach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Oczywiście, że tak jest. Facet jest zawsze poszkodowany, stara się i ostatnie o czym myśli, to zdrada. Kobieta zawsze zdradza jak tylko coś zacznie się psuć w związku. Ciężko jesteście odklejeni, nie ma nadziei dla was już. W sumie, nigdy nie było
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik I tu to napiszę, chłopy kto wam takich głupot naopowiadał, że jak jest #!$%@? to kupicie kwiaty gdzieś zaprosicie i będzie ok?
Baba jak sama nie chce żeby było dobrze i być z facetem to nic tego nie zmieni, zawsze się znajdzie ktoś kto będzie miał więcej i zaprosi w lepsze miejsce albo kupi lepszy prezent.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: mój przykład: związek na odległość 2tyg u niej tyg u siebie plus czasem coś wypadnie. Ona rzekomo potrzebuje stabilizacji, rodziny

Mówię okej wole swoje miasto ale mogę się poświecić mam plan ty i ja tylko musimy zacisnąć pasa i będziemy mieli na wspólny dom za rok. Ta w ogóle nie chce słuchać. W końcu pytam wprost
-Po prostu chcesz ze mną zerwać tylko nie masz jaj?
-Tak

w takim razie
  • Odpowiedz
@pywc: a co do dawania dupy nie wiem czy się puszczała ale orbiterów w robocie miała kilku więc w sumie wszystko jasne
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Dokładnie tak, gdy zaczyna coś brzęczeć o wypalaniu to najlepiej się pożegnać bez sentymentów. Oczywiście o ile nie poszło się w tym związku już dosyć daleko ze wspólnymi zobowiązaniami (ślub, kredo, gówniaki). Wtedy można założyć że jednak warto o coś zawalczyć, o ile baba nie odwala krzywych akcji.
  • Odpowiedz