Wpis z mikrobloga

odkąd dowiedziałem się o istnieniu wykopu i tagu #przegryw to siedze tu już z 6 lat. Przewinęło się tu pełno trolli i normicków udających największych przegrywów, którzy potem z dumą oświadczali że znaleźli różową i pouczali innych że z ''przegrywu'' da sie wyjść. Tymczasem u mnie po tylu latach od założenia tu pierwszego konta absolutnie nic się nie zmieniło. Kolejne 6 lat które szybko zlecą i będę tu wbijał czarodzieja. Tak się dzieje #!$%@? cud
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #samobojstwo
G.....7 - odkąd dowiedziałem się o istnieniu wykopu i tagu #przegryw to siedze tu już...

źródło: 6d7c32e2e03ae994627fcdf6a27a2037

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Glock17:
Z przegrywu da się wyjść. Trzeba po prostu chcieć. Jednym będzie łatwiej innym trudniej, czasem trzeba będzie całe życie do góry nogami wywalić. Czasem trzeba będzie mieć farta.

A na tagu niestety bycie przegrywem to jedyne co mają. Nie chcą wychodzić, bo wtedy będą tymi znienawidzonymi normikami, czyli nikim w ich mniemaniu. I koło się zamyka.
  • Odpowiedz
@Glock17: Ale rozumiecie, ze z przegrywu nie da sie wyjsc tylko dlatego, ze jak ktos to zrobi to oglaszacie, ze nie byl prawdziwym przegrywem tylko normikiem?

Jakbys za rok znalazl prace i dziewczyne to tez zostalbys ogloszony fejkowym przegrywem przez pozostalych. Przeciez to uspoledzone ziom
  • Odpowiedz
@cytr0netx99: Lepiej je stosowac u osob stabilnych psychicznie, ale zalezy od konkretnego przypadku, bo jesli przyczyna czyjegos przegrywu jest np depresja to pewnie terapia ketamina w kontrolowanych warunkach by w niczym nie zaszkodzila. CIezko powiedziec, bo tu bardzo rozne osoby siedza a psychodeliki to tylko narzedzie, ktore moze ulatwic prace nad soba a nie rozwiazanie samo w sobie.

Mysle, ze efekt, ktory by przyniosly bylby zwykle w tym wypadku krotkotrwaly a
  • Odpowiedz
A na tagu niestety bycie przegrywem to jedyne co mają. Nie chcą wychodzić, bo wtedy będą tymi znienawidzonymi normikami, czyli nikim w ich mniemaniu. I koło się zamyka.


@ruda_stuleja: tak #!$%@? nie chce mieć normalnego życia, bo boję się co pomyślą i jak stracą do mnie respekt jakieś anonimy z internetu na forum dla zjebów xD

Jakbys za rok znalazl prace


@jegertilbake: odkąd skończyłem 18 lat to #!$%@? za minimalną
  • Odpowiedz
da sie ale prościej sie klepac nawzajem po stulejkach i targować sie kto ma gorzej xD


@Mysteri0nke: wiadomo opisywanie jak mi źle w życiu na wykopie bo tylko tutaj mam ludzi do których mogę się odezwać, zdychanie w samotności, fobi społecznej i depresji która doprowadza do myśli wiadomo jakich to takie fajnie i wygodne rzeczy których nigdy w życiu nie zamieniłbym na jakieś posiadanie dziewczyny albo normalnego życia xD
  • Odpowiedz
@Glock17: I właśnie dlatego tu będziesz siedział. Bo wszystko bierzesz swoją miarą i liczysz że pojawi się jakiś twój #!$%@? bliźniak co będzie miał tak samo, a najlepiej to gorzej to się lepiej poczujesz. To jest wasz największy problem. Bycie przegrywem to jedyne co macie i jedyne kim jesteście dzięki mirko. Jakbyś chciał wyjść z przegrywu to byś szukał rozwiązań, choćby właśnie z innych przykładów.

Ci prawnicy to wcale nie była
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: typ co miał starych prawników i pojechał se do innego miasta na studia, znalazł kolegów i chodził na imprezy, mówi przegrywowi ze wsi którego wychowywali alkoholicy z mentalnością robola z prlu, który nie ukończył zawodówki i który boi się nawet wyjść do sklepu aby wziął się za siebie bo skoro on może to ja też. Ty na serio nie dostrzegasz że nasze żywoty wyglądają zupełnie odmiennie i próbujesz nakładać mi
  • Odpowiedz
@Glock17:
Dopóki nie porzucisz tego wiecznego targowania się na to kto ma gorzej lub lepiej to #!$%@? ruszysz a nie swoje życie jakkolwiek. Każdy żeby mu lepiej było jakoś dupę musiał ruszyć. Jakkolwiek. Nawet milionerzy mogą te hajsy #!$%@?ć na przysłowiowy dziwki i koks. A ty masz wręcz to szczęście że do stracenia nie masz #!$%@? nic.

Od początku Ci pisałem, że potwierdzam że miałem łatwiej i w jakich kwestiach. Ale
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: kolejny co pisze o tym mitycznym ''nie wychodzicie z przegrywu bo wam tak wygodnie'' tak #!$%@? bardzo wygodnym jest nie mieć dnia bez myśli magikowych i zdychanie całymi dniami w samotności bo nie potrafię nawiązywać relacji z ludźmi. #!$%@? o mnie wiesz i co ze sobą robię aby z tego wyjść a już wydajesz o mnie opinie które dyktuje ci efekt potwierdzenia.
Ostatnio kupiłem se rower bo boję sie pójść
  • Odpowiedz
@Glock17:
No to co #!$%@? że nic się nie zmieniło? Co #!$%@?, że wszystko jest do dupy jak coś robisz i to dalej lepsze niż pierdzenie w piwnicy? Ty myślisz, że to w jeden dzień minie? Ty się już z tym będziesz #!$%@?ł resztę życia. #!$%@? zawsze znajdzie moment żeby się odezwać. Chodzi o to, żeby z tym żyć tak, żeby się tym nie przejmować, bo wbrew pozorom każdy jakiś poziom
  • Odpowiedz