Wpis z mikrobloga

@KjatanSveisson: ustawianie zleceń pod równe kwoty. Widać że papier jest na górce i że zaraz będzie pewnie leciał w dół, chcę sprzedać, ustawiam cenę akcji równiutko np. na 100 zł. No i niestety górka jest minimalnie niżej. A ja zostaje z papierem który traci 1/5 w ciągu roku
  • Odpowiedz
  • 1
@KjatanSveisson Jeśli giełdy crypto też się liczą, to wejście w projekt GridNet. Miałem sporo szczęścia, że udało mi się ewakuować przed ostatecznym #!$%@?ęciem, ale przez głupotę i pazerność twórców tego gówna, jestem jakieś 20k$ lżejszy.
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: Najgłupsze to za szybkie wyjscie z ATC na bananie. Kupiłem po 6 PLN, sprzedałem po 9 a chwilę później później urosło do 22 (°°
Drugie to kupowanie Kernela jak już wojna na Ukrainie się rozkręciła.
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: GME za 150 zeta od akcji (sprzedałem blisko 200 więc i tak 25% zysku), połowa tego co było w GME (ok 40 tysi) w jakąś spółkę biotech bo się naczytałem analiz rynku i widziałem potencjał. #!$%@? nie analiza rynku. Jak nie znasz się na tematyce, nie inwestuj w to (chyba, że to blue chip)... Od teraz szedłbym tylko w tech, materiały i surowce ale czekam aż się odbije te gówno
  • Odpowiedz