Wpis z mikrobloga

Dzień szósty #grubyzaklad

Dzień dobry Mirasy, szósty dzień liczenia kalorii i trochę lepszego trybu życia.

W niedzielę po powrocie i kolacji poszedłem jeszcze a siłownię nocą i zważyłem się tam na wadze z pomiarem tkanki tłuszczowej, wyszło 105 kg (ale w zapoconych ciuchach ivpilem dużo wody - waga stoi w holu przed bieżniami, nie będę tam z benkiem na wierzchu biegał). Tłuszcz 32%, waga mięśni szkieletowych 40.08 kg. Przypominam, wzrost 183 cm.

Wczoraj @buchajacy_rog róg pisał, myślę że nie ma sensu żebyśmy obaj dodawali wpisy tego samego dnia, zawsze to jakaś różnorodność.

Dzień piąty minął mi pod znakiem przesadzonego śniadania, na które zjadłem kiełbaskę dojrzewającą z lodówki, która za chwilę by zakwitła, z pomidorem, mozarellą i marchewką. Przez to poranek rozpocząłem na pełnej k#@wie z ponad 1k kalorii. Później przez to musiałem uważać i dopiero na obiadokolację znów zjadłem te 750 kalorii w międzyczasie podgryzając jakieś wafle ryżowe i jabłko. Niemniej, dzień zakończony utrzymaniem zadanej liczby kalorii.

Dziś rano waga (domowa) wskazywała 103.2 kg i na śniadanko właśnie wcinam serek wiejski z chrupkami kukurydzianymi I malinami, na obiad są serca z kurczaka z kaszą gryczaną i brokułem, kalafiorem i brukselką stir fry, podlane sosem sojowym. Kolacja to pewnie jakieś gotowane jajca z warzywami i owoce do przegryzania w ciągu dnia.

Zdjęcie dla atencji, #gapiszmisienabebech
Pobierz hdeck - Dzień szósty #grubyzaklad 

Dzień dobry Mirasy, szósty dzień liczenia kalorii...
źródło: temp_file8414461084093555753
  • 27
@hdeck super że zaczynasz pilnować dietę. Masz szansę świetnie wyglądać. Trochę dieta którą opisujesz mi się. IE do końca podoba i możesz mieć małe problemy z utrzymaniem tej diety. Ile kalorii masz zamiar jeść dziennie? Nie rób przerw takich długich między posiłkami. Pij dużo wody niegazowanej. Wywal wszystkie słodkie napoje i soki. Po wprowadzeniu owsianki do mojej diety z rana mam kupę energii i nie chce mi się jeść bardzo długo. Mam