Wpis z mikrobloga

Czyli co chłop się utopił od razu pod domem, gdzie psy zgubiły trop.

Także teraz słucham wyjaśnień droga policjo
- kogo złapał pies?
- kogo widzieli żołnierze?
- czyja była patelnia po jajecznicy?
- kogo szukaliście kilka kilometrów dalej helikopterami przez kilka dni?

#grzegorzborys #gdynia #borys
  • 109
  • Odpowiedz
@dunayer: xDDD serio? co ma piernik do wiatraka? Nie widzisz powodu dlaczego go szukalo 1000 osob? Wyobraz sobie ze w wawie tydzien temu latal typz maczeta ktory zaatakowal 3 osoby i tez go szukalo 1000 osob i helikoptery. I co to tez byl agent sluzb specjalnych? xD
  • Odpowiedz
@bandera: Każdy popełnia błędy ¯\(ツ)/¯ Zresztą nie wiem o co chodzi z tym agentem (?), ale sugeruję, że wiele dziwnych i nielogicznych rzeczy wydarzyło się na świecie. To, że coś na pierwszy rzut oka wydaje się #!$%@? wcale nie musi takie być.
  • Odpowiedz
@30062018 hahaha juz teorie spiskowe do jakiegos odklejenca. ludziom to chyba latwiej sie zyje w takiej bance xD Mam kolezke, ktory wierzy we wszystkie takie #!$%@? z twittera BO ON NIEZALEZNIE MYSLI.
  • Odpowiedz
@HuierP10: tak, dlatego kisne z ekspertów, że on tam dwa tygodnie pływał i po co tyle szukania. Pewnie się nie dowiemy nic z sekcji "dla dobra śledztwa", które się zakończyło, ale mądrzejsze o tym nie wspomnieć. Dwie sekcje, zero szczegółów, mordercy nie znaleziono. Jeśli faktycznie miał jeszcze dwójkę dzieci to podejrzane są trzy osoby
  • Odpowiedz
@harrame: w tym rzecz, że się im mówi jak najmniej, a z racji, że potem się każdy czegoś domyśla, coś się dowie przypadkiem to chce zrezygnować. Może gość miał wisieć, ale uciekł? Umiejętności miał żeby nie dac się zabić. Jakby go znaleźli żywego i zaczął oficjalnie gadać bo musiałby wyśpiewać wszystko to może miał się nie znaleźć żywy?
Ja tam znam sprawy z 1 ręki na poziomie bardzo medialnym.. raz w
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: a jak by miały zabić tylko jego żeby dziecko nie było świadkiem i nie zeznawało? Jeśli ktoś ich zamordował to tylko tak aby upozorowac samobójstwo i zwalić winę na tego topielca.
Jeszcze te twoje brednie o zmyslaniu czegokolwiek, gość sobie stawia teorie a ty jak zwykła p0lka się wydzierasz.
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: ja nie twierdzę, że takie coś nie mogło mieć miejsca, ale jest to bardzo mało prawdopodobna opcja, a OP od komentarza o którym piszesz robi z tego pewne info, bo udało udało mu się znaleźć wspólny mianownik opierając się na tym, że "znajdą go utopionego" i ponad 400 osób plusuje naszego Sherlocka Holmesa. ¯\(ツ)/¯

  • Odpowiedz