Wpis z mikrobloga

  • 10
@celebert to prawda. Np. Mój pies nigdy nie zagłosował na konfederacje czy pis więc jest wyżej w hierarchii rozumności niż spora część p0laków.
  • Odpowiedz
@WielkiNos a no i jakby mi baba wyjechała z tekstem że albo śpi ze mną albo ja spie z psem to też by wyleciała za drzwi.

Żadna baba nie będzie stosowała wobec mnie szantażu. Jak nie potrafi dyskutować tylko wybiera siłowe rozwiązania niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: laski sobie tak mogą #!$%@? na tych swoich grupkach dla dziewczynek, a w rzeczywistości łaszą się do facetów tak jak te psy i sa na każde skinienie. Pozostawmy im tę buntowniczość na fejsbukowych grupkach.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja tam bym się z takimi dogadał bo też lubię pieski :D więc na tym polu konfliktów by nie było.
Chyba że to jakieś mopy typu shitzu yorki czy latlerki itp, za takimi nie przepadam.
  • Odpowiedz
@Sztabowy:

Serio ktoś traktuje psa jak konkurencję?

Jak ktoś ma pupila to normalne, że go kocha i partner musi to zaakceptować.
Partnera na wczesnym etapie łatwo zmienić, a pies to zobowiązanie, które się dowozi do śmierci pupila.
Zagadka rozwiązana, można się rozejść.

Jak widać wykopka zarabiającego 15k, zastąpi. Patrząc po komentarzach to nie jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
Lepiej spać z kundlem który żre własne gówno a potem je liże po ich p0lackich mordach niż z chłopem xD.


@Chemical_Brother no właśnie nie ogarniam. Może to z nami coś nie tak, że widzimy od razu te najgorsze obrzydliwości, które robią psy?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ogólnie spanie z psem to patologia
Ale ja mam niewychodzące koty i też bym babę #!$%@?ł jakby jej to przeszkadzało, że zajmują pół łóżka.
Jak facet wiedział, że baba ma #!$%@? na punkcie psa no to czego się spodziewał.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ale jakby moja kobieta miała podobne podejscie do mojego psa to też bym się z nią pożegnał. Psa mam 11 lat i dlaczego miałbym zmieniać nawyki czy sposób traktowania/ zachowania pod jej widzimisię? Gdyby sytuacja była odwrotna to raczej wszyscy by poparli typa... szukanie taniej sensacji.
  • Odpowiedz
ostra patologia

@Evzen_Huml dlaczego niby ostra patologia? mam shih tzu już 13 lat i nie mam problemu żeby gdzieś tam w nogach mi spał, krzywdy nikomu nie robi, więc to gadanie o patologii trochę od czapy
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: Ja rozumiem, że możesz mieć pupilka, ale #!$%@? spanie z nim w łóżku to już przesada. Poza tym zależy czyja chata- jakby laska chciała się do mnie wprowadzić z kotkami czy innymi pieskami to dostałaby ultimatum- albo się pozbędzie swoich zwierzątek, albo niech mieszka u siebie.
  • Odpowiedz