Wpis z mikrobloga

  • 11
Predzej wezme pod kolderke uyeebhanego blotskiem i zapoconego chlopa, niz psa co lazi golymi lapami po trawie i zre swoje i innych psow odchody.


@thighslapper0 wiadome. Dziwię się, że można inaczej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos psy sa brudne i smierdza. Wiele właścicieli ma w dupie ich wychowanie wiec nawet probujac stac jak najdalej od kundla ten bez smyczy bedzie skakal ci po nogach brudzac spodnie/plaszcz. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? psiary


@iglakkkk: To w sumie z psami nie ma nic wspólnego, a z tym że dwie osoby nie potrafią ze sobą rozmawiać. Np jakby nowo poznanej różowej bardzo przeszkadzało, że siedzę po nocach to też bym ją #!$%@?ł z chaty
  • Odpowiedz
Serio ktoś traktuje psa jak konkurencję?
Jak ktoś ma pupila to normalne, że go kocha i partner musi to zaakceptować.
Partnera na wczesnym etapie łatwo zmienić, a pies to zobowiązanie, które się dowozi do śmierci pupila.
Zagadka rozwiązana, można się rozejść.
  • Odpowiedz
@Hrjk @WielkiNos
No jakby nowo poznana laska #!$%@?ła z tekstem, że mam #!$%@?ć psa, za którego ileś tam lat temu wziąłem odpowiedzialność bo ona tak chce, to bym ją #!$%@?ł za drzwi w trybie natychmiastowym.

Nijak się to ma do jakiegokolwiek dogpilla a jest kwestia tego jak sie pojumuje odpowiedzialność. Nie #!$%@? się swoich zobowiązań bo pojawiła się lepsza opcja (dupa vs pies). Jak dla niej istnieje taka opcja to
  • Odpowiedz
@Hrjk: jesteś na tym samym poziomie co szczekający pies gdy idę chodnikiem. Przegryw nie umie porozmawiać z ludźmi to musi mieć kompana z którym potrafi się porozumieć. Xd
  • Odpowiedz